İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fci/Kif secereli yavrularım

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 951
İlan Tarihi 6 Ocak 2023
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyeti Dişi&Erkek
İlan Türü Görüşülür
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Yok

Merhaba 


Fci/Kif secereli 8 kasım doğumlu yavrularım sağlıklı, oldukça hareketli ve sakin mizaçlı sevecen bir ırk özelliğine sahiptir.


Federation Cynologique İnternationale / Köpek Irkları Federasyonuna kayıtlı üreticiyim. Bilim ve etik kurallarını önemseyerek baktığım evde beraber yaşadığım 1 kedim ve 2 köpeğimden birinin 2 dişi 2 erkek yavrularıdır. Anne baba şampiyonluklara sahip ırk özelliklerine uygun mizaç,anatomi,davranışa sahip sağlıklı köpeklerdir. Anne gebelik öncesinden başlayarak ; gebelik , doğum ve yavru bakımı sürecinde düzenli olarak veteriner hekim kontrolleri , gerekli bakımları eksiksiz yapılmıştır.


Yavruların iç ve dış parazit uygulamaları 1. ve 2. Karma aşıları yapılmış olup mikroçipi takılmış petpasaportu hazırdır.


Yavrular için biz herşeyi doğru ve eksiksiz yaptık , devamında da sizlerinde sağlayacağına inanıyoruz. Sorularınız için lütfen iletişime geçiniz.


Teşekkürler.

Yorumlar
637 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.