KöpekPomeranian boo kategorisinde 3001 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

POMERANİAN BOO

Küçük köpek sınıfının en sevimli üyelerinden biri olan POMERANİAN BOO, minicik ve aşırı tüylü bir süs köpeğidir. 1800’lü yıllardan beri varlığını sürdüren bu köpekler, Almanya kökenlidir. Peluş ayılara benzeyen bu köpekler, aile köpekleri arasında ülkemizde de oldukça popüler hayvanlardır.

En eskilerde atalarının ağırlıkları 20 kg civarındayken, bazı çalışmalar sonucu bu boyutlarda olmasına karar kılınmıştır. Bir efsaneye göre, Kraliçenin küçük köpekleri sevmesinden dolayı bu boyutlarda bir köpek olmasına karar verilmiştir. Satılık POMERANİAN BOO aradığınızda, bu türün oldukça pahalı bir tür olduğunu bilmeniz gerekir.

POMERANİAN BOO Özellikleri

Pek çok küçük ırk köpeklerde alışılmış durumlardan biri olan kendini büyük sanma durumu, POMERANİAN BOO için de geçerlidir. Büyük köpeklere bile kafa tutan bu köpekler, sık sık başlarına iş açarlar. Sahipleri için de zor olan bu durumda, yürüyüşler sırasında dikkatli olmak gerekir. Bu ırk, eski atalarına kıyasla oldukça minik kalmaktadır.

Dişi ve erkeklerde ortalama yükseklik 25 cm iken, ağırlıkları 3 kg civarındadır. Ortalama yaşam süreleri ise 15 yıldır. Bir POMERANİAN BOO yavrusu aldığınızda, oldukça küçük ve hafif olacaktır. Boyutlarından dolayı kucak köpeği olarak bilinen bu köpekler, sahipleriyle yakın temasta olmayı ve kucaklarında olmayı severler.

Pek çok küçük ırkta olan bir diğer davranış ise ısırma eğilimidir ve POMERANİAN BOO köpeklerinde de bu eğilim görülebilmektedir. Kibar davranılmasını bekleyen bu köpekler, sert ve ani hareketler sonucu ısırma eğilimi gösterirler. Dolayısıyla küçük çocuklar ve bebeklerle yalnız bırakılmaları önerilmez. POMERANİAN BOO sahiplendirme ilanları bebekli aileler tarafından daha çok verilmektedir.

POMERANİAN BOO Fiyat

Ailesine karşı oldukça sadık ve oyuncu olan bu ırk, eğlenceli ve neşeli bir köpektir. Yavruluktan itibaren doğru eğitimler sonucunda ev içi yaşama adapte olmak için gerekli olan tüm eğitimleri alabilir. Bazı durumlar için inatçı olduğu bilinen bu ırkın, tuvalet eğitimi konusunda sabır gerektirdiği de bilinmektedir.

Satılık POMERANİAN BOO aradığınızda, bu konular hakkında bilgi edinmiş olmanız gerekir. Küçüklüğünden itibaren birlikte oldukları takdirde diğer hayvanlarla anlaşabilir. Oldukça başarılı bir bekçi köpeği olan bu ırk, oldukça dikkatli ve meraklıdır. Öğrenmeye karşı hevesli olan bu köpeklerin eğitimlerini oyun halinde vermeniz, öğrenme hızlarını olumlu anlamda etkileyecektir. Havlama eğilimi bulunan bu köpeklerin küçük yaşlardan itibaren bu konuda eğitilmeleri gerekir.

POMERANİAN BOO Bakımı

Her köpek sahibinin görevi, sahip oldukları köpeklerin bakımlarını ve kontrollerini sağlamaktır. POMERANİAN BOO için gündelik olarak taranma önerilmektedir. Oldukça fazla tüy döken bu hayvanlar, sık sık taranmadığı süreçte ölü tüylerinden arınamaz.

Çok sıcak havalarda mutsuz olan bu köpekler, düzenli tıraş ettirilmelidir. Yere yakın tüm küçük köpek ırklarında olduğu gibi, POMERANİAN BOO köpeklerinin de toz, mikrop ve alerjenlere karşı korunması gerekir. POMERANİAN BOO fiyatları diğer küçük köpek ırklarına nazaran daha yüksektir.

Pomeranian Boo Sahiplendirme Nasıl Yapılıyor?

İnternet üzerinden sunduğumuz hizmetler ile hızlı bir şekilde Pomeranian Boo sahiplendirme yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz ilanlara ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Pomeranian Boo ilanı verebiliyor muyuz?

İnternet sitemiz sayesinde ücretsiz olarak ilan vermeniz mümkündür. Aynı zamanda birçok kişi ücretsiz Pomerian Boo ilanı vermektedir.

Satılık Pomeranian Boo yavrusu fiyatları ne kadardır?

İnternet sitemizde birçok köpek cinsinin yanı sıra aynı zamanda satılık Pomerian Boo yavrusu fiyatları da geçerlidir. Günümüzde insanlar sahiplendirme için internet sitemizi ziyaret ediyor.

Pomeranian Boo fiyatları Nasıl belirleniyor?

Pomerian Boo fiyatları hakkında yeterli bilgi sahibi olmak için internet sitemizde bulunan ilanlara göz atabilirsiniz. Sizlere kolay ve hızlı hizmet veriyoruz.

Sitenizde Pomeranian Boo sahiplenme ilanı nasıl veriliyor?

Pomeranian Boo sahiplenme ilanı vermek için ücretsiz olarak internet sitemizi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ücretli olarak daha fazla ekstra hak kazanabilirsiniz.

Sitenizde Pomeranian Boo yavrusu satın alma imkânı var mı?

Bazı köpek sahiplerini ücretsiz olarak da sahiplendirme yapıyor. Bunun yanı sıra internet sitemiz sayesinde ücretli ve ücretsiz Pomerian Boo yavrusu satın alma mümkündür.

Satılık Pomerian Boo fiyatları ne kadar?

Satılık Pomerian Boo fiyatları tam olarak belirli değildir. Bu konuda ilan sahipleri ile görüşmek yerinde olacaktır.

Pomerian Boo Satılık İlanı sitenizde var mı?

Sitemizde diğer köpek türlerinin yanı sıra ücretsiz ya da ücretli Pomerian Boo satılık ilanı bulunmaktadır.

Ücretsiz Pomerian Boo sahiplenme mümkün mü?

Sahipleniyorum.com olarak sizlere ücretsiz sahiplendirme ilanı sunan siteler ile de hizmet veriyoruz.

Pomerian Boo sahiplenme fiyatları neye göre değişiyor?

Pomerian Boo sahiplenme fiyatları aynı zamanda insanların bu tür köpekler hakkında daha iyi bilgi alması adına sitemizde ilan ediliyor.