KediBritish Shorthair kategorisinde 7344 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetAşı DurumuTuvalet Eğitimiİlan Türü İlan Tarihi Adres

British Shorthair  

Satılık British Shorthair fiyatları, bin Liradan başlayarak dört bin Liraya kadar çıkabilecektir. Yavru olarak alınabildiği gibi yetişkin cinsleri de tercih sebebi olacaktır. Satılık kedi türleri içerisinde en çok talep görenleri bu türlerdir. Tüyleri kısa olan bu kedilerin tüyleri de uzun süreli bakım gerektirmeyecektir.

Son derece hareketli olan bu kedi türleri oyunculukla tanınır. Özellikle yavru olanları evlerde neşe kaynağıdır. İngiliz kedisi olduğu bilinmekle birlikte, köken olarak Mısır’a dayanan ve tarihsel savaşlar sonucunda İngiltere’ye kadar geldiği düşünülür. Yuvarlak yüz yapıları, güçlü yapıları ile tanınan kedi türleri içerisindedir. Farklı renklerde olsa da türünü belli eden renkleri, mavi ile gri arası renkleridir.

Bristish Shorthair Kedilerinin Enerjik Yapıları

British Shorthair yavrusu, enerjisi ile tüm ev halkının gözdesi olacak kedi türleri içerisindedir. Hareketli ve oyuncu kişiliği ile yerinde duramayan sevimli ev canlılarıdır. Kilo almaya müsait bir vücut yapıları bulunan bu kediler, üç sene içerisinde yetişkin kedi durumuna gelecektir. Ufak yün yumakları ve oyuncaklar, onların ilgisini çekecek türde eşyalardır. Bu türlü eşyalarla uzun süre sıkılmadan oynayacaktır. Rahatlarına düşkün olan bu kediler için rahat koltuk ve kedi yatakları tercih edilecek eşyalardır.

British Shorthair Kedilerinin Özellikleri

British Shorthair fiyatları farklı aralıklarda değişmekle birlikte, sahiplenme yoluyla da temin etme imkânı bulunur. Son derece güçlü patileri ve omuzları ile diğer kedi türlerinden farklı özelliklere sahiptir. Haftada bir kez yapılacak tüy bakımı bu tür kediler için yeterli olacaktır. Tembellik yapmaları ve rahatlarına düşkün olmaları ile de öne çıkmaktadır. Bu tür kediler, evlerin sahibi gibi davranmakta ve son derece temiz hayvanlardır.

Türe özgü olan bazı genetik rahatsızlıklar da görülebilir. Hemofili B görülme olasılığı bu türlerde diğer kedi türlerine nazaran daha fazladır. Ayrıca kalp rahatsızlıklarına da meyilli oldukları görülmüştür. Küçük kulakları ve minik gözleri ile görünümleri ilk bakışta diğer kedilerden ayrılacaktır. On kiloya kadar çıkabilen ağırlıkları ile toplu bir görünüme sahiptirler. Son derece zeki olan bu hayvanlar, evlerde başka ırktan olan canlılarla da arkadaş olabilirler.

Yavru olanları, son derece hareketli olurken, yetişkin olanları son derece ağırbaşlı ve usludur. Evlerde eşyalara zarar vermemesi, bu kedilerin tercih edilme nedenleridir. Zarif olmaları, yumuşak ses tonuna sahip olmaları, onları tam bir ev kedisi haline sokmuştur.

British Shorthair Kedilerinin Asil Yapıları

British Shorthair sahiplendirme konusunda internet üzerinden erişim sağlanacak birçok site bulunur. Bu siteler vasıtasıyla, kedi temini mümkün olacaktır. Bu türlerin asil yapıları, sakin duruşları ve ifadeli bakışları, sahiplenmek isteyenler için etkili olacak özellikleridir. Kolay kilo alabilmeleri, beslenme düzenine dikkat edilmesini gerekli kılar. Kaslı yapıları nedeniyle, protein ağırlıklı mamaların kullanılması tavsiye edilir. Omega3 kullanımı da bu kedilerin beslenmelerinde önemli rol taşır.

British Shorthair Fiyatları Nasıldır?

British Shorthair kedi fiyatları her kedi sahibi olan kişinin kendi belirlediği ve kişinin ilan verdiği fiyatlara göre değişir.

British Shorthair Kedilerin Rengi Nasıldır?

British Shorthair kedilerin rengi genellikle bakır ve gümüş renktedir.

British Shorthair Yavrusu Satın Alma Fiyatları Nasıldır?

British Shorthair kedi yavrusu satın alma fiyatlarını her sitede ilan veren kişiler bu fiyatları belirler. Sitemiz ücretsiz bir şekilli bu hizmeti verir.

British Shorthair Kedilerin Karakter Özellikleri Nasıldır?

British Shorthair kedilerin karakter özellikleri uysal bir yapıya sahip olduğu için ev hayvanları ile birlikte iyi geçinir.

British Shorthair Kedilerin Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

British Shorthair kedilerin bakımı oldukça kolay olmakta birlikte kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahiptir.

British Shorthair Sahiplenmek İçin Ne Yapılmalıdır?

British Shorthair kedilerin sahiplenilmesi için sitemizden yardım alabilirsiniz. Sitemiz bu konuda evcil hayvan sahibi olmak isteyenlere yardımcı olmaktadır.

British Shorthair Satılık İlanı Nasıl Verilir?

British Shorthair satılık ilanı, sitemizden verilebilir.

British Shorthair Nasıl Beslenmelidir?

British Shorthair beslenmesi için kendi maması alınmalıdır. Bu mamalar ile beslenmesi sağlığı açısından önemlidir.

Yavru British Shorthair Nasıl Sahiplenilir?

Yavru British Shorthair sahiplenilmesi belirli aralıkta verilen ilanlar ile birlikte ücretli ya da ücretsiz olarak sahiplenebilirsiniz.

British Shorthair Yaşam Koşulları Nasıl Olmalıdır?

British Shorthair yaşam koşulları tam anlamı ile rahatlık söz konusu ve şehir hayatı olmalıdır.