KöpekAmerican Staffordshire kategorisinde 10 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

American Staffordshire İlanları tamamen durdurulmuştur! 

American Staffordshire  T.C. kanunlarınca yasaklanmıştır.
Sitemizde American Bully ilanı ücreti ya da ücretsiz hiç bir şekilde verilememektedir. Bu sayfada göreceğiniz American Staffordshire ilanların hepsinin reklamı durdurulmuş, pasif edilmiş ve iletişim bilgileri tamamen engellenmiştir.

Sitemizde Yasaklı Irkların satışı ve sahiplendirilmesi KESİNLİKLE YASAKTIR. Bu türe sahip olanların bölgesine bağlı Belediyesine bilgi vermesi mecburidir. 

American Staffordshire

Daha çok ‘Amstaff’ olarak bilinen American Staffordshire cinsi, pitbull ırkı köpeklerle çok karıştırılan bir ırktır. Pek çok ülkede beslenmesi yasak olan Pitbull ırkı sebebi ile pek çok Amstaff ırkı da toplanmış, barınaklara bırakılmıştır. Bully’lerde de görülen bu sorun, Amstaff ırkı sahipleri için korkulan durumlardan biri haline gelmiştir.

Bulldog ve Terrier ırkının çapraz eşleştirilmesi sonucu ortaya çıkmış, İngiliz kökenli bir ırktır. Bir hayli atletik ve kaslı bir vücuda sahip olan bu ırk, ortalama 20 kilo civarındadır. Daha hırçın ve saldırgan görünmesi için, izin verilen ülkelerde kulaklarının kesilmesine maruz kalırlar. Satılık American Staffordshire türüne pek çok yerden ulaşabilirsiniz.

American Staffordshire Özellikleri

Amerika’da dadı köpeği olarak bilinen bu ırkın en farklı özelliklerinden biri emanetlere gözü gibi bakması ve korumasıdır. Bebek bakıcılığı için en güçlü korumayı sağlayan bu köpekler, bebekleri tehlikelerden korumak için tetikte olurlar. Çok sağlam bir görev köpeğidir. Verilen komutları derhal yerine getiren bu tür, bu sebepten ötürü dövüşlerde çok fazla kullanılmıştır.

Ağrı ve acıya toleransının bir hayli yüksek olması da dövüş yaptıran sahipleri için olumlu bir durum haline gelmiştir. Koruma içgüdüleri bir hayli yüksek olan Amstaff ırkı, sahiplerini korumak için her şeyi göze alırlar. Satılık American Staffordshire ilanları üzerinden bu ırk köpeklere sahip olmanız mümkündür.

American Staffordshire Karakterleri

Kaslı ve ürkütücü görünümünün aksine American Staffordshire ırkı köpekler oldukça sakin ve sevecendir. Aile köpeği olarak çok tercih edilen bu tür, ev içi yaşam konusuna oldukça adapte olmuş köpeklerden biridir. Pitbull ırkı genleri taşımasına rağmen, son derece yumuşak huylu olan köpekler, sahip oldukları güçlerini yalnızca sahipleri ve sahiplerinin istekleri üzerine ortaya çıkarırlar. American Staffordshire sahiplendirme konusunda yanlış eğitilmiş ve saldırgan olan köpekler ön plana çıkar.

Ancak çocuklu aileler için ilk tercih edilen türlerden biri olan American Staffordshire, çocuklarla ve bebeklerle anlaşma konusunda son derece başarılıdır. Oldukça oyuncu ve enerjik olan bu tür, sahipleri ile zaman geçirmeyi çok sever. Çok cesur ve girişken olan Amstaff ırkı, sahiplerini memnun etmek için her yolu denerler. Evde yaşamaya ve uyum sağlamaya en açık köpek ırklarından biri olan Amstaff ırkı, bakımı konusunda da zorluk çıkarmaz.

American Staffordshire Bakımı

American Staffordshire yavrusu alırken, onların sıcak ve rahat bir ortamda bakılması gerektiğini bilmeniz gerekir. Çok dayanıklı görünen bu köpekler, soğuğa karşı oldukça hassas ve dayanıksızdır. Bundan dolayı bahçede bakılmaları gerektiğinde, korunaklı ve olumsuz hava koşullarına karşın soğuk geçirmeyen ya da ısıtmalı kulübeler tercih edilmelidir. Kısa ve sık türlü olmasından dolayı haftada birkaç kez taranması yeterli olur.

Enerjik ve görev köpeği gurunda olan Amstaff ırkı, doğru egzersiz planlamasına ihtiyaç duyar. Enerjisini atamamış pek çok köpek gibi Amstaff ırkı da davranış bozuklukları ve agresifleşme gibi problemleri ortaya çıkarır, eşyalara zarar verebilir. Düzenli olarak yürüyüş ve koşu yapması gereken bu ırk, sağlıklı bir yaşam sürdüğü takdirde 12-13 yıl sizlerle yaşamaktadır.

American Staffordshire Eğitimleri

Oldukça bilinçli ve tutarlı bir eğitim izlenmesi gereken bu ırk, başıboş bırakıldığında güçlük çıkarabilirler. Disiplinli bir eğitim ile sosyal bir köpeğe dönüşmesi oldukça kolaydır. Son derece zeki olan bu hayvanlar, doğru eğitimler ile pek çok şeyi başarabilirler. Aile bireylerine karşı bir tehdit sezdiğinde asla duraksamayan bu ırk, çok başarılı bir bekçi köpeğidir. American Staffordshire fiyatları, bölgeden bölgeye farklılık gösterir.

Amerikan Staffordshire- Amstaff

En önemli Terrier cinslerinden olan Amerikan Staffordshire- Amstaff oldukça önemli bir köpek ırkıdır. Korumacı bir güdüye sahip olan köpek ırkı her özelliğiyle köpek severleri büyülemektedir. Birçok açıdan sahibine her zaman bağlı olan köpeklerin görünümleri ve sağlam yapıda olmaları da her açıdan önemlidir. Bakımı ise oldukça zor olan Staffordshire- Amstaff cinslerinin sorumluluğunu almadan önce bu konuda bilinçli olmak ve köpek bakımı hakkında birçok ayrıntıdan haberdar olmak önemlidir.

Amerikan Staffordshire- Amstaff Sahiplenme Aşamalarında Almak İstediğim Yavru Köpekle İlgili Ayrıntılı Bilgi Almak İstiyorum. Özellikleri Neler ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Amerikan Staffordshire- Amstaff sahiplenme aşamalarında almak istediğiniz cins köpeğin tamamıyla bütün bilgilerini tarafınıza aktarıyoruz. Alımı yapmak istediğinizde bildirmeniz ve satın alma seçeneğin tıklamanız yeterli.

Amerikan Staffordshire- Amstaff Sahiplenme Fiyatları Neler?

Amerikan Staffordshire- Amstaff, sahiplenme için konulan fiyatlar değişim göstermesi sebebiyle istenilen ağırlıktadır.

Amerikan Staffordshire- Amstaff Yavrusu Sahiplenme İçin Ücret İsteniyor Mu ?

Amerikan Staffordshire- Amstaff yavru sahiplenme için ücret bazı alıcılar isterken bazıları ücretsiz olarak sahiplendiriyor.

Amerikan Staffordshire- Amstaff Yavrusu Satın Alma İçin Yavru Köpeğimi Satışa Çıkarmak İstiyorum Takas Oluyor Mu ?

Amerikan Staffordshire- Amstaff yavrusu satın alma işlemlerinde takas site tarafından yapılmamaktadır. Fakat almak istediğiniz köpeğin sahibiyle iletişime geçmeniz önerilir.

Amerikan Staffordshire- Amstaff Yavrusu Sahiplenme İlanı Vermek İstiyorum. Bunun İçin Neler Yapmalıyım?

Amerikan Staffordshire- Amstaff yavrusu sahiplenme için öncelikle sitemize üye olunması gerekiyor. Bir sonraki işlem ise oldukça basittir. Köpeğinizle ilgili bilgileri sistemimize girerek ilan tarihini oluşturabilirsiniz.

Amerikan Staffordshire- Amstaff Yavrusu Satın Almam İçin Gerçekleştirmem Gereken İşlemler Mevcut Mu?

Amerikan Staffordshire- Amstaff yavrusu satın alma işlemleri için öncelikle siteden alım işlemi başlatıyorsunuz. Bir sonraki aşama da ücret istenmişse tahsis etmeniz beklenir. İstenilen sürede teslimi sağlanır.

Amerikan Staffordshire- Amstaff Sahiplenme İçin Belirlenen Fiyat Aralıklarında Fiyat İndirimi Olabilir Mi?

Amerikan Staffordshire- Amstaff sahiplenme isteyenler için indrim site tarafından özel olarak yapılamaz. Almak istediğiniz köğeğin sahibiyle iletişime geçmeniz oldukça önemlidir. Bu konuyu direk alımı yapacağınız kişiye iletebilirsiniz.

Amerikan Staffordshire- Amstaff Satılık Fiyatları Stabil Mi Yoksa Değişkenlik Gösteriyor Mu?

Amerikan Staffordshire- Amstaff satılık fiyatları stabil değil. Köpek sahiplerinin ilanlarında verilen miktarlar sahiplerinin belirleyeceği bir ücret detaylandırması içeriyor.

Amerikan Staffordshire- Amstaff Alımı İçin Öncelikle Özellikleriyle İlgili Irk Kökeni Nedir?

Amerikan Staffordshire- Amstaff alımı için dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken ayrıntılarıyla birlikte özellikleri de mevcuttur. Amerika’da yetişen özel cins köpeklerdir. Sahibine sadık ve eğitime yatkın kolay eğitilebilir cinslerdir.