KöpekAmerican Bully kategorisinde 83 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

American Bully İlanları tamamen durdurulmuştur! 

American Bully T.C. kanunlarınca yasaklanmıştır.
Sitemizde American Bully ilanı ücreti ya da ücretsiz hiç bir şekilde verilememektedir. Bu sayfada göreceğiniz American Bully ilanların hepsinin reklamı durdurulmuş, pasif edilmiş ve iletişim bilgileri tamamen engellenmiştir.

Sitemizde Yasaklı Irkların satışı ve sahiplendirilmesi KESİNLİKLE YASAKTIR. Bu türe sahip olanların bölgesine bağlı Belediyesine bilgi vermesi mecburidir. 

 

AMERİCAN BULLY

American Bully türleri adından da anlaşılacağı üzere kökenleri Amerika olan köpek türlerindendir. 4 farklı ebatta olabilen bu türler, American Staffordshire Terrier ve American PitBull Terrier cinslerinin çapraz eşleştirilmesi sonucu olarak ortaya çıkan bir türdür.

Ürkütücü ve kaslı görüntüsünün aksine çok sakin ve uysal bir tür olan bu köpekler, evlerde beslemek için ideal ırklar arasında yer alırlar. Pocket, Standard, Classic ve XL Bully olarak dört farklı boyutta olabilen bu türün, renk varyeteleri de bir hayli fazladır. Satılık American Bully ilanları üzerinden bu köpek türüne erişiminiz oldukça kolaydır.

AMERİCAN BULLY Ayırıcı Özellikleri

İdeal bir ev köpeği arayışınız varsa, Satılık American Bully ilanlarına göz atarak bu köpek türüne sahip olabilirsiniz. Ev için en uygun cinsler arasında bulunan Bully’ler, aksine dışarı yaşamı için çok tavsiye edilmezler. İyi huylu ve sevecen bir karaktere sahip olan bu tür, insanlarla ve diğer hayvanlarla anlaşma konusunda oldukça başarılıdır.

Diğer köpeklere nazaran çok daha yakın dönemlerde ortaya çıkan bu tür, sakin ve sevecen bir ırk yaratmak için insan eli ile meydana gelmiştir. Bir hayli kaslı olan yapısının aksine, çok fazla egzersize ihtiyaç duymazlar. Amerika’nın en meşhur evcil köpek türlerinden olan Bully’ler, sosyalleşme konusunda zorluk çıkarmayan ve eğitime açık köpekler grubundadır.

AMERİCAN BULLY Farklı Karakter Özellikleri

Atalarına bakıldığında oldukça sert mizaçlı ve güçlü bir tür olan Pitbul’ un bulunması, pek çok insan için geri adım attıran detaylardan biridir. Ancak American Bully yavrusu sosyalleşmeye erken yaşlardan itibaren başladığında, yetişkin hale geldiklerinde çok dengeli bir köpek halini alır. Dış görünüşünün ve kocaman ağzının aksine, insanlarla olmayı ve onlarla uyum içinde yaşamayı seven bu tür oldukça zeki ve eğitilebilir yönü yüksek olan canlılardır.

Evcil bir hayvan olarak hem bebeklerle hem de diğer tüm insanlarla arası iyi olan Bully’lerin, diğer evcil hayvanlarla da sorunsuz olarak yaşayabildikleri bilinir. Yumuşak huylu ve sabırlı olan bu canlılar, ev içi yaşama çok hızlı adapte olurlar. İstediklerinde çok güçlü olan çene yapısı ile korumacı içgüdüleri devreye girdiğinde ve tehlike sezdiğinde sahibini korumak için öne atılacak köpek türleri arasındadır. American Bully sahiplendirme yapan pek çok kişi ile bu köpek türüne sahip olmanız çok basittir.

American Buly Bakımında Nerelere Dikkat Edilmelidir?

American Bully cinsi kaslı ve orta uzunlukta bir bacak yapısına sahip, kısa ve gür tüylü hayvanlardır. Bakımları diğer pek çok ırka göre daha kolay olan bu cinsin, haftalık olarak birkaç kez taranması yeterli olmaktadır. Ayrıca egzersiz ihtiyacı oldukça düşük olan bu canlılar, evde bakılması yönünden bu konuda da avantaj sağlar. Genel olarak sakin ve bireysel bir yaşam süren BULLY’ler, kısa süreli yalnız kalma konusunda da sıkıntı yaratmazlar. Bu kadar yüksek kas oranına rağmen diğer türlerden çok daha az enerjiye sahip olmaları, apartman dairelerinde yaşamı için ideal özellikleri sunar.

American Bully Eğitimi Nasıl Verilir?

Her ne kadar sakin ve dengeli bir mizaca sahip olsa da, American Bully’ler çok güçlü bir yapıya sahiptir. Çene kuvvetleri oldukça yüksek olan bu canlılar, yanlış eğitimler sonucu saldırgan ve zarar veren köpek cinsleri arasında adını duyurur.

Eğitimleri konusunda sakin ve istikrarlı, baskı ve şiddetten uzak duran bir tutum sergilemeniz, köpeğiniz sosyal ve dengeli bir yetişkine dönüşmesine destek olur. Ancak XL gruplar için yeterli olmadığınızı düşündüğünüzde, uzman köpek eğitmenlerinden yardım almanız sizlerin gelecekte rahat etmeniz ve güvenli hissetmeniz için son derece önemlidir. American Bully fiyatları bölgesel olarak farklı fiyat skalasına sahiptir.

Amerikan Bully

Birçok köpek arasında Pitt Bull görünümlü ve Amerikan kökenine sahip Amerikan Bully önemli özelliklere sahiptir. Bu sebeple de istenilen özellikleriyle birlikte görünüm olarak da küçük yapılı olan köpekler her zaman en çok sahiplenilen köpek çeşitleridir. Birçok özelliği arasında ise atılgan, çevik ve sahibine düşkün, koruyucu olmaları da en önemli özellikleri arasında geliyor

Amerikan Bully yavrusu Hangi ırka ait bir köpektir ?

Amerikan Bully yavrusu Amerika kökenli bir köpek cinsidir.

Amerikan Bully sahiplenme için neler Yapmak gerekiyor İşlemler nelerdir ?

Amerikan Bully sahiplenme için öncelikle sitemize üye olmanız gerekiyor. Sonrasında ise beğendiğiniz ve sahiplnemek istediğiniz köpek için işlem başlatabilirsiniz.

Sitenizde yer alan köpek çeşitleri arasında Amerikan Bully satın alma ücreti ne kadar ?

Sitemizde yer alan köpek çeşitleri arasında Amerikan Bully satın alma ücreti sahibi tarafından isteniyorsa yatırılır. Fakat ücretsiz konmuş ise para yatırmanıza gerek yoktur.

Amerikan Bully Sahiplendirme istiyorum. Boy ve Kilosu nedir ?

kısa boyları olmasına rağmen atılgan yapıya sahiptir

Amerikan Bully sahiplendirme ilanı vermek istiyorum ne yapmalıyım ?

Amerikan Bully köpeğiniz için İstediğiniz zaman sahiplendirme ilanı verebilirsiniz.

Amerikan Bully özellikleri nelerdir ?

Pitbull soyundan gelir
görünüm olarak korkutucu olsa da sahibine bağlıdır
Bodur olan Amerikan Bully cinsi köpekler kilolu olmaktadır.
Çok güçlü olmaları sebebi ile de eğitim sürecine oldukça önem verilir
Sadık olması da çocuk bakıcısı olarak adlandırılmasına sebep olmaktadır.
Yükseklik erkeklerde 17-19 cm olmaktadır
Dişilerde ise 16- 18 olarak belirlenir
Yaşam süreleri 10-12 yıl olarak

Amerikan Bully yavru satın alma için ücret ödüyor muyuz ?

Amerikan Bully yavru Satın Almak için istenilen bir ücret talep edilmişse ödeme sağlıyorsunuz. Bunu dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Amerikan Bully cinsi köpekler için satılık ilanı vermek istiyorum ne yapmalıyım ?

Amerikan Bully cinsi köpekler için satılık ilanı verebilirsiniz. İstediğiniz zaman bu işlemi sitemiz üzerinden sağlayabilirsiniz.

Amerikan Bully sahiplenmek, satın almak istiyorum fakat bekçi köpeği mi ?

Amerikan Bully sahiplenmek, satın almak için uygun bir bekçi köpeğidir.

Amerikan Bully için sahiplenme isteyenler ne kadar ücret ödüyor ?

Amerin Bully sahiplenme için ücretsiz belirtilmişse ilan da herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur.