KöpekTerrier White kategorisinde 38 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

Terrier White

Satılık Terrier White köpek cinsi esas olarak orta boy köpekler içerisinde bulunuyor. Genellikle ömürleri 15 ile 20 yıl arasında değişiyor. Aynı zamanda bu köpeklerin ağırlığı 10 kg olabilirken boy olarak ise genellikle 20 ile 30 cm arasında oluyor.

Satılık Terrier White köpekleri gürültülü bir köpek cinsi olmakla birlikte bağımsız karakter sergiliyor. Aynı zamanda bu köpek cinsi ortamda dominant bir karakter sergiler. Dışa dönük bir kişilik yapısı olan bu köpeklerde bazı durumlarda aşırı inatçı olmak görülebiliyor.. Bu nedenle eğitim aşamasında bu köpekler için sabır önemlidir.

Terrier White Bakımlarının Düzeni Nasıl Olmalıdır

Terrier White yavrusu bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekiyor. Bunun yanında kürkünün sertliğinin korunması adına sık sık banyo yaptırmak gereksiz oluyor. Bu nedenle gerektiği kadar bakım yapmak gerekebiliyor. Banyo aşamasından sonra ise bu köpeğin iyi bir şekilde tımar edilmesi gerekebiliyor. Kürk temizliğinin senede bir yapılarak ölü tüylerin alınması önem taşıyor.

Terrier White Karakter Özelliklerinde Ön Plana Çıkan Detaylar

Temel olarak bu köpeklerin eğitimlerinin küçük yaşlarda başlaması önem taşıyor.  Aynı zamanda bu köpek diğer kedi ve köpeklere baskın olma eğilimindedir.  Çocuklar için iyi bir oyun arkadaşı olabildiğinden dolayı tercih edilen bir köpek cinsi olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde bu köpek cinsinin çeşitli alanlarda çocuklar ile terapide kullanıldığı görülüyor.

Terrier White sahiplendirme imkanları ile bu tür köpekleri edinebilirsiniz. Aynı zamanda bu köpek cinsinin özellikleri nedeni ile tercih edilmesi ile birlikte geniş bir alanda karşımıza çıktığı görülüyor. Günümüzde bu köpek cinsinin çeşitli alanlarda karşımıza çıkması ile birlikte birçok açıdan tercih ediliyor.

Terrier White Hangi Özellikleri ile Ön Plana Çıkıyor?

Enerji ihtiyacı ve egzersiz ihtiyacı düşük bir hayvan olarak ön plana çıkıyor.  Orta seviyede oyunculuk yapabilen bir köpek olarak öne çıkıyor. Bunun yanında diğer köpekler ile iyi anlaştığı ifade edilebilir. Eğitilebilirlik seviyesi iyi seviyede olan bu köpek cinsinin aynı zamanda yabancılar ile de iyi anlaştığı biliniyor. İyi bir koruma sağlamasa da aynı zamanda orta seviye bir koruma sağlayan bir köpek cinsi olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde bu tür köpekler genellikle koruma amaçlı değil iyi bir ev arkadaşı ya da süs köpeği olarak tercih ediliyor.

Terrier White Ücretlerinde Öne Çıkan Farklılıklar

Terrier White fiyatları secere olarak önde olan cinslerinin iyi para ettiği biliniyor. Bunun dışında eğitimli olan bazı cinslerinin daha iyi ücretlendirildiği biliniyor. İnternet ortamında gerek köpek cinsleri gerekse de köpek özellikleri ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak mümkün olabiliyor. Günümüzde bu köpek cinsinin nitelikleri ile öne çıktığı biliniyor. Birçok açıdan bu köpekler son dönemde evlerde daha fazla görülüyor. Aynı zamanda bu köpekler çocuklar için de iyi bir oyun arkadaşı olarak ön plana çıkıyor.

Terrier White Yaşam Süresi Ne Kadardır?

Terrier White yaşam süresi diğer köpeklere göre daha uzun olmakla birlikte 12 ile 16 yıl arasında değişmektedir.

Terrier White Boy Uzunlukları Ne Kadar Olur?

Terrier White uzunlukları dişi ve erkeklerde değişmektedir. Dişilerde 23 ile 28 santim olmakla birlikte erkeklerde 25 ile 30 santim arasında değişir.

Terrier White Yavrusu Nasıl Beslenir?

Terrier White yavrusu 0 ile 3 aralığına kadar anne ve sindirimi kolay yiyeceklerle beslenmelidir.

Satılık Terrier White Yavrusu Fiyatları Nedir?

Bazı sitelerde satılık Terrier White yavrusu fiyatları belirli aralıklarda değişir. Sitemiz ücretsiz köpek ilanları vermektedir.

Terrier White Kilogram Ağırlığı Ne Kadar?

Terrier White kilogram ağırlıkları dişi ve erkek cinslerin yapısına göre değişir. Dişilerde 6 ile 7 kilogram arasında olmakla birlikte erkeklerde ise 7 ile 10 kilogram arasında değişir.

Terrier White Fiziksel Özellikleri Nedir?

Terrier White fiziksel yapısı beyaz ve yumuşak tüylü olmakla birlikte minyon vücut yapısına sahiptirler.

Terrier White Karakter Özellikleri Nasıldır?

Terrier White karakter özelliği Cesur ruhlu ve özgür olmasının yanında sevecen ve samimi bir canlıdır.

Terrier White Satılık İlanın Verilmesi İçin Ne Yapmalıyım?

Kendinize ait yavru Terrier White satılık ilanı için istediğiniz zaman sitemizden ilan verebilirsiniz fakat sahiplendireceğiniz zaman köpeğin 3 ayı doldurması gerekir.

Ücretsiz Terrier White Sahiplenmek İçin Ne Yapabilirim?

Sitemizden ücretsiz Terrier White sahiplenmek için ilanları gözden geçirebilirsiniz.

Terrier White Sahiplenme Fiyatları?

Hayvan sever insanlar sitemizden ücretsiz bir şekilde Terrier White sahiplenebilirsiniz fakat bazı kişilerin verdiği ilanlarda farklı ücret aralıkları bulunur.