KöpekSpitz kategorisinde 17 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

Spitz

Bu köpek cinsi esas olarak küçük ve orta büyüklükte bir köpek cinsidir. Günümüzde parlak ve beyaz tüyleri ile ön plana çıkan bu süs köpeği küçük boyutları ile dikkat çekiyor. Esas olarak bir Japon köpeğidir. Satılık Spitz köpeklerini internet üzerinden bulabilmek mümkün olabiliyor. Bir refakat köpeği olan bu köpek cinsi, zeki ve sevimli bir köpek olarak ön plana çıkıyor.

Satılık Spitz fiyat olarak orta seviyede bir köpek cinsi olarak ön plana çıkıyor. Sivri bir buruna sahip olan bu köpek cinsi üçgen kulaklarının yanı sıra gür ve parlak tüyleri ile ön plana çıkıyor. Uyumlu bir köpek cinsi olarak ön plana çıkan bu köpek cinsi aynı zamanda asil bir görünüme sahip oluyor.

Spitz Genel Özellikleri

Spitz yavrusu doğduktan sonra ortalama olarak 12 ile 14 yıl arasında yaşayabiliyor. Aynı zamanda bu köpek cinsinin boyları yaklaşık olarak 35 ile 40 cm arasında bulunuyor. Ağırlık olarak 8 kg kadar bir ağırlığı olan bu köpek cinsinin iyi bir aile köpeği olduğu biliniyor. Karakter olarak dominant bir karakteri bulunan bu köpek cinsinin esas olarak Avrupa’dan Japonya’ya gittiği tahmin ediliyor.

Spitz Köpeklerine Nasıl Sahip Olunur?

Fiyat olarak bu tür köpeklerin fiyatları bazı özelliklerine göre değişebiliyor. Şecere durumuna bağlı olarak ve diğer özellikleri bağlı olarak bu tür köpeklerin fiyatları değişebiliyor. Aynı zamanda bu tür köpeklerin zamanla değerlerinin farklı sitelerde değiştiği de gözlemleniyor. Günümüzde Spitz fiyatları en az 2500 TL civarından başlayarak satılıyor.

Spitz sahiplendirme yaparak aynı zamanda bu tür köpeklerin sahibi olmak mümkün. Günümüzde genellikle eğitim aşamasında bu tür köpeklerin küçük yaşlardan itibaren eğitimlerinin başlaması daha uyumlu olması açısından önem taşıyor.  Görüntü olan POMERİAN köpek cinsi ile karıştırılan bu köpek cinsini iyi ayırt etmek gerekebiliyor.

Spitz Karakterlerinin Popülerliği

Tüylerinin kar beyazı olması ile birlikte dikkat çeken bu köpek türünün zamanla insanlar tarafından dikkat çekilmesi ile birlikte dünya geneline yayıldığı düşünülüyor. Görüntü olarak insana mutluluk veren bir görüntüsü olduğu için karakter olarak ön plana çıkıyor. İlk olarak Japonya’da popülerlik kazanan bu köpek cinsi günümüzde birçok ülkede öne çıkan bir köpek cinsi olarak biliniyor. Ev içinde çok hareketli ve sevecen tavırları ile öne çıkan bu köpek cinsi iyi bir ev arkadaşı arayanlar için bir köpek olarak ön plana çıkıyor.

Spitz Köpekleri Fiyatları Nasıldır?

Spitz fiyatları için internet ortamında bulunan çeşitli siteler ön plana çıkıyor. Bu siteler sayesinde aynı zamanda fiyatlar ve bu köpekler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak mümkün olabiliyor. Günümüzde bu tür köpeklerin aynı zamanda önemli bir fiyat skalası bulunduğundan fiyatları 8000 TL kadar olabiliyor. Günümüzde bu tür köpekler beğenildiğinden dolayı köpeklerin fiyatlarının da dalgalandığı görülüyor. Genel olarak beğenilen bir köpek cinsi olarak ön plana çıkıyor.

Spitz sahiplendirme için nereye ilan verebilirim?

Spitz sahiplendirme için, sahiplendirmeye teşvik için kurulan internet sitemize üye olarak ilan verebilirsiniz.

Ücretsiz Spitz Sahiplenmek İçin Nereye başvurmalıyım?

Ücretsiz Spitz sahiplenmek için hayvan barınaklarına ya da bu amaçla kurulmuş sitemize başvuru yapabilirsiniz.

Satılık Spitz köpeği nereden bulabilirim?

Satılık Spitz köpeklerini petshop’lardan ya da hayvan satışı yapan internet sitemizden bulabilirsiniz.

Güncel Spitz fiyatları ne kadar?

Spitz fiyatları cins, renk ve şeceresine göre değişir. Genel güncel fiyatları cins ve renkleri ile yaşlarına göre değişir.

Spitz yavrusu kaç Aylıkken verilir?

Spitz yavrusu 3 aylık olmadan annesinden ayırmak doğru olmayacağından, 3 aydan önce verilmemesi gerekir.

İnternet sitelerine Spitz sahiplenme ilanı verebilir miyim?

Hayvan sahiplendirmeye teşvik etmek amacıyla kurulan internet sitemize giriş yaparak Spitz sahiplenme ilanı verebilirsiniz.

İnternet sitelerine Spitz satılık ilanı verebilir miyim?

Hayvan satışı için kurulan internet sitemize üye olarak buradan Spitz satılık ilanı verebilirsiniz.

Satılık Spitz yavrusu alabileceğim en güvenilir yer neresi?

Satılık Spitz yavrusu alabileceğiniz en güvenilir yer yasal olan satış yerleridir.

Spitz yavrusu sahiplenirken dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir.?

Spitz yavrusu sahiplenirken yasal olarak aldığınızdan emin olmalısınız. Gerekli evrak ve belgeleri istemeyen satıcılardan uzak durunuz.

Satılık Spitz yavrusu fiyatları ne kadar?

Satılık Spitz yavrusu fiyatları renk ve şeceresine göre değişse de fiyatlar ortalamanın biraz üzerinde seyreder.