KöpekShih Tzu kategorisinde 14 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

Shih Tzu

Satılık Shih Tzu köpekleri genel olarak küçük ve sevimli görünümleri ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda bu köpeklerin boyları 20 cm civarında olup, bu köpeklerin kiloları ile 4 il 6 kg arasında değişiyor. Bu köpekler ortalama olarak 14 yıla yakın bir ömür sürüyorlar. Genel olarak uyumlu hayvanlar olmakla birlikte ev hayvanları ve çocuklar ile iyi geçinen köpeklerdir.

Satılık Shih Tzu köpeklerinin belirgin özellikleri çıkık kafatası yapısı olmaktadır. Temel olarak çok az havlama eğiliminde olduklarından dolayı bu tür köpeklerin bekçi köpeği olma özellikleri bulunmuyor. Genel özellikleri ile bu köpeklerin sevimli bir aile dostu olmasının yanı sıra temel özellikleri arasında tüylerinin öne çıkması görülüyor.

Shih Tzu Eğitimindeki Önemli Unsurlar

Shih Tzu yavrusu eğitimlerinde sabırlı olmak önemlidir. Temel olarak eğitilebilir olmakla birlikte bu köpeklerin aynı zamanda eğitimlerinde uzun süreli eğitimlerin önemli bir yeri bulunuyor. Eğer bu köpeklerin eğitimi konusunda kendinizi yetersiz hissediyor iseniz bir eğitim merkezinden yardım alabilirsiniz. Günümüzde eğitim konusunda ısrarcı olmak ve süreklilik bu tür köpekler açısından önem taşıyor.

Shih Tzu Bakımı ve Sahiplendirme

Temel olarak bakımı biraz zor olan köpek ırkıdır. Aynı zamanda bu köpeklerin günlük olarak tüylerinin birbirinden ayrılması gerekebiliyor. Bunun dışında ayda bir tımar yaptırmak da önem taşıyor. Günümüzde bu tür köpeklerin bakımlarının tam ve zamanında yapılması önem taşıyor. Eğitimler de yine bakımı açısından önem taşıyor. Özellikle sürekli tımar olacağından bu yönde eğitim vermek önem taşıyor.

Bu tür köpeklere sahip olabilmek için Shih Tzu sahiplendirme yapabilirsiniz. Bu tür özellikleri nedeni ile bu köpeklerin sahiplenilmesi amacı ile özelliklerinin bilinmesi önem arz ediyor. Ayrıca bu tür köpeklerin bakımı konusunda eğitim merkezlerinden hizmet almak mümkün olabiliyor.

Shih Tzu Karakteristik Özellikleri

Karakter olarak neşeli canlı bir karakter sunuyorlar. Aynı zamanda bu karakter özellikleri nedeni ile iyi bir çocuk arkadaşı olması öne çıkıyor. Günümüzde karakter özelliklerinin bu türlü avantajları nedeni ile aynı zamanda ev ortamına adapte olabilmesi de kolay hale geliyor. Düşük egzersiz ihtiyacı hisseden canlılar olarak ön plana çıkıyorlar. Yabancılara ve çocuklara karşı iyi davranan bu köpekler genel olarak hızlı canlı karakter olarak ön plana çıkıyorlar.

Shih Tzu Fiyatları

Shih Tzu fiyatları farklı özellikleri nedeni ile öne çıkıyor. Günümüzde karakter özellikleri ile öne çıkan bu köpeklerin çocuklar için sevimli bir arkadaş oldukları biliniyor.  Uysal yapıları nedeni ile ev kedisi sıfatı takılan bu köpekler aynı zamanda akıllı bir köpek ırkı olarak biliniyor. Orta seviye eğitilebilir olmalarının yanı sıra evcil ve uysal olduklarından bekçilik görevi yerine getirmezler. Tüy yapısı olarak insan tüy yapısına benzer özellikleri bulunuyor. Günümüzde çeşitli ortamlarda karşımıza çıkıyorlar.

Shih Tzu köpekleri İçin Sahiplendirme İlanı Yayınlıyor Musunuz?

İnternet sitemiz hayvan sahiplenmeye ve Shih Tzu sahiplendirme için teşvik amacı ile bu tarz ilanları yayınlıyor. Ve bu vesile ile birçok sahipsiz hayvanı, sahipleriyle buluşturuyoruz.

Ücretsiz Shih Tzu Sahiplenme İçin Ne Yapmalıyım?

Ücretsiz Shih Tzu sahiplenme için, internet sitemize başvuru yaparak hayvan sahibi olabilirsiniz. Yahut köpek barınaklarından da köpeğinizi alabilirsiniz.

Shih Tzu Yavrusunu Nereden Bulabilirim?

Shih Tzu yavrusunu sitemizdeki ilanlar üzerinden, hayvan barınaklarından veya petshop’lardan bulabilirsiniz.

İnternet sitenizde Shih Tzu Sahiplenme İlanı Var mı?

İnternet sitemizde Shih Tzu sahiplenme ilanı, teşvik amaçlı mevcuttur.

İnternet Sitenizde Satılık Shih Tzu İlanı Var mı?

İnternet Sitenizde Satılık Shih Tzu İlanı Var mı?

Shih Tzu Yavrusunu Sahiplenmek İçin Ne Yapmalıyım?

Shih Tzu yavrusunu sahiplenme için hayvan barınaklarına gidebilir yahut internet sitemiz üzerinden teşvik amaçlı yayınlanan köpek sahiplendirme ilanları aracılığı ile köpek sahibi olabilirsiniz.

Shih Tzu Yavrusunu Satın Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Shih Tzu yavrusu satın alma işlemleri için hayvan satışı ilanları yapan sitemize başvuruda bulunabilir ya da gerekli evraklarınızı alarak herhangi bir petshop’tan hayvanınızı satın alabilirsiniz.