KöpekShar Pei kategorisinde 11 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

Shar Pei

Orta boy bir köpek cinsi olan Shar Pei köpekleri aynı zamanda köpeklerin arasında buruşuk yüzü ile tanınan bir köpek cinsi olarak ön plana çıkıyor. Bunun yanında bu köpek cinsinin temel özellikleri arasında boyu 45 ile 60 cm arasında değişirken kilo olarak ise genellikle 18 ile 25 kg arasında bir kilo görülüyor. Ortalama olarak bu köpekler 10 yıla kadar yaşayabiliyorlar. Satılık Shar Pei fiyatları özelliklere göre değişebiliyor.

Satılık Shar Pei satın almak için aynı zamanda bu tür köpeklerin özelliklerini bilmek gerekebiliyor. Günümüzde bu tür köpeklerin temel özellikleri arasında bu tür köpeklerin sıcak ile arası yoktur. Günümüzde bu tür köpek cinsleri genellikle iyi iletişim yetenekleri ile öne çıkıyorlar. Yabancılar ile ilk karşılaştıklarında genellikle ilk aşamada havlarlar.

Shar Pei Eğitimindeki Öncelikler

Bu tür köpekler çok sıkı eğitimlere gelemezler. Bu nedenle kısa aralıklar ile yapılan eğitimler daha başarılı hale geliyor. Aynı zamanda bu eğitimlerin ön plana çıkması ile birlikte köpeklerin daha başarılı olduğu görülüyor. Aynı zamanda Shar Pei yavrusu eğitilmek açısından daha önemli avantajlar sağladığından dolayı küçük yaşlarda eğitim daha önemli görülüyor. Bu nedenle küçük yaş eğitimlerinin verilmesi önem taşıyor.

Shar Pei Bakımında Nelere Dikkat Edilmelidir

Shar Pei sahiplendirme ile bu tür köpeklere sahip olmak mümkün olabiliyor. Aynı zamanda köpeklerin eğitilmesi aşamasında çeşitli özelliklerin ön plana çıkması ile birlikte bakımları uyumlu olmalarını da etkiliyor. Günümüzde bakım aşamasında kaşıntı ve tahrişi engellemek adına bu tür bakımların sık sık uygulamak gerekebiliyor.

Tüylerinin bakımlarının tam olarak yerine getirilmesi gerekiyor. Gerekli bakımlar sayesinde bu köpeklerin dışarıda yaşaması mümkün olabiliyor. Aynı zamanda bu tür köpeklerin uzun ömürlü olması açısından gereken bakımlarının yapılması önem arz ediyor. Günümüzde gerek eğitim gerekse de bakım konusunda hizmet veren çeşitli merkezler bulunuyor.

Shar Pei Karakterleri

Genel olarak bu tür köpeklerin enerji ihtiyaçları orta seviyede oluyor. Bunun yanında aktivite ihtiyaçlarının da orta seviye olduğunu ifade etmek mümkün. Çocuklara karşı çok iyi anlaşabilseler de yabancılara karşı pek hoşgörülü değildirler.   Koruma özelliği de olan bu köpek cinsinin aynı zamanda eğitim açısından orta seviye özellikleri bulunuyor.

Shar Pei fiyatları diğer köpek cinslerine göre farklılık gösteriyor. Bunun yanında dominant özellikleri nedeni ile tercih edilen bir köpek cinsi olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde aynı zamanda cesur bir köpek olarak da biliniyor.  İlk başta soğuk bir yapısı varmış gibi görünse de bu tür köpeklerin aynı zamanda sevecen ve cana yakın bir mizaçları bulunuyor. Ailelerine ve yakınlarına karşı koruyucu içgüdüleri ön plana çıkıyor. Ülkemizde bu tür köpeklerin çeşitli alanlarda karşımıza çıkması mümkün olabiliyor. Yabancılara karşı nazik olmayan bu köpek cinsi, çocuklar ile oldukça uyumlu bir görüntü çiziyor.

Shar Pei Sahiplendirme İçin Nereden İlan Verebilirim?

Shar Pei sahiplendirme için sahiplendirmeye teşvik için kurulan sitemize ilan verebilirsiniz.

Ücretsiz Shar Pei Sahiplenme İçin Gerekli Olan Şartlar Neler?

Ücretsiz Shar Pei sahiplenme işlemleri için gerekli olan belge ve evrakları tamamlayarak hayvan alma işlemlerini yapmanız yeterli.

Satılık Shar Pei Nereden Alabilirim?

Satılık Shar Pei hayvan ilanları yayınlanan internet sitemizden ya da hayvan barınak ve petshop’lardan alabilirsiniz.

Shar Pei Fiyatları ne kadar?

Türkiye’de havlu köpek olarak bilinen Shar Pei fiyatları renk ve şeceresine göre değişiklik gösterir.

Shar Pei Yavrusu Kaç Aylıkken Alınır?

Shar Pei yavrusu satın alınacağı zaman annesinden erken ayrılmaması adına en az 3 aylık olmasına dikkat etmek gerekir.

Shar Pei Satılık İlanı Vermek İçin Ne Yapmalıyım?

Shar Pei Satılık İlanı vermek için bu amaçla kurulmuş olan internet sitemize giriş yaparak ilanınızı yayınlayabilirsiniz.

Shar Pei Sahiplenme İçin Ne Yapmalıyım?

Shar Pei sahiplenme için, internet üzerinden sitemize ilan başvurusunda bulunabilir yahut hayvan barınaklarından hayvan sahiplenebilirsiniz.

Shar Pei Yavrusu Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Neler?

Shar Pei yavrusu satın alırken yasal yollarla aldığınıza emin olun.

Shar Pei Yavrusu Sahiplenmek İçin İlan Verebilir miyim?

Shar Pei yavrusu sahiplenmek için ilgili internet sitemize ilan verebilirsiniz.

Shar Pei Yavrusu Fiyatları Ne Kadar?

Shar Pei yavrusu fiyatları cinsine göre değişir. Tüm ilanlara sitemizden ulaşabilirsiniz.