KöpekSchnauzer kategorisinde 97 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

Schnauzer

Orta boy bir köpek cinsi olan bu köpek cinsinin ağırlığı 16 ile 20 kg arasında değişiyor. Boy olarak bakıldığında ise genellikle bu tür köpeklerin boylarının 40 ile 50 cm arasında değiştiği görülüyor. Ortalama olarak 15 yıla kadar yaşam süreleri olan bu tür köpeklerin satılık Schnauzer olarak internet sitelerinde bulunması mümkün olabiliyor.

Satılık Schnauzer köpekleri genellikle insanlar ile pekiyi anlaşamıyorlar. Bunun yanında diğer köpekler ve çocuklar ile daha iyi anlaşabildiği görülebiliyor. Aynı zamanda bu tür köpeklerin eğitim ile birlikte daha iyi iletişim kurduğu biliniyor. Bu tür köpeklerin eğitimleri açısından iletişim becerilerinin ön plana çıkması ile birlikte gündelik anlamda önemli hususların ön plana çıktığı biliniyor.

Schnauzer Eğitim Aşamaları

Eğitim konusunda bu tür köpekler eğitim almaya uygun köpekler olmakla birlikte bazen aşırı inatçı oldukları görülüyor. Bu tür nedenlerden dolayı bu köpeklerin eğitimleri sırasında ısrarcı olmamak ve eğlenceli bir eğitim ortamı sunmak önem taşıyor. Schnauzer yavrusu eğitimleri için de benzer özelliklerin ön plana çıktığı biliniyor.

Eğitildiklerinde başarılı sonuçlar alındığı biliniyor. Temel olarak bu tür köpeklerin eğitim ile birlikte çobanlık gibi becerilerin kazandırıldığı biliniyor. Aynı zamanda bu tür köpeklerin eğitimi aşamasında farklı özelliklerin ön plana çıktığı da biliniyor.

Schnauzer Yavru

Genel olarak bakımlarının haftalık olarak düzenli olarak yapılması gerekebiliyor. Bunun yanında bakımları sırasında tüylerinin alınması önem arz ediyor. Kulaklarının temiz tutulması iyen önemli özellikler arasında yer alıyor. Günümüzde bu tür köpeklerin önemli özellikleri arasında temizliklerinin tam olarak yapılması geliyor. Schnauzer sahiplendirme için ve bakım için daha fazla bilgi almak için internet siteleri kullanılabiliyor.

Yüzlerinde bulunan tüylerin sık sık temizlenmesi ve bakımın yapılması önem arz ediyor. Aynı zamanda bu köpeklerin bakterilere ve enfeksiyonlara karşı sık sıka kontrol edilmesi önem art ediyor. Bu tür köpeklerin bakımı konusunda dikkatli olmak önem arz ediyor. Farklı köpek cinsleri arasında biraz daha hassas bir köpek cinsi olarak ön plana çıkıyor.

Schnauzer Temel Özellikleri

Öğrenmeye yatkın, hevesli ve akıllı bir köpek olan bu köpekler aynı zamanda eğlenceli aktivitelerden hoşlanıyorlar. Enerji düzeyi yüksek olmakla birlikte aynı zamanda bu tür köpeklerin eğitimli olması da işleri kolaylaştırıyor. Koruyucu olması da öne çıkan bir diğer karakter özelliği olarak biliniyor. Günümüzde bu köpeklere zaman zaman patronun kim olduğu hatırlatılmalıdır.

Genel olarak baktığımızda karakter özellikleri ile öne çıkan bu Schnauzer fiyatları olarak öne çıkan fiyatlar bulunuyor. Aynı zamanda bu tür köpeklerin fiyatlarının yanı sıra çeşitli özellikleri nedeni ile tercih edilen bir köpek olduğunu ifade etmek yerine olacaktır. Günümüzde bu tür köpekleri birçok yerde görebilirsiniz. Karakter özellikleri nedeni ile ev içinde beslenmeye uygun olan ve çocuklar ile iyi bir arkadaş olan bu köpekler tercih ediliyor.

Schnauzer Sahiplendirme İçin Ne Yapmalıyım?

Schnauzer sahiplendirme için hayvanınızı bir hayvan barınağına emanet edebilir yahut internet sitemiz üzerinden ilan verebilirsiniz.

Ücretsiz Schnauzer Sahiplenme İçin Ne Yapmalıyım?

Ücretsiz schnauzer sahiplenme İçin hayvan barınaklarına başvuru yapabilir yada sahiplendirmeye teşvik için kurulan internet sitemize ilan verebilirsiniz.

Satılık Schnauzer Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Neler?

Satılık Schnauzer alırken, satış yapan kişi ya da firmanın yasal olduğundan emin olmalısınız.

Schnauzer Fiyatları Ne Kadar?

Schnauzer fiyatları ilanlarda yazmaktadır.

Schnauzer Yavrusu Kaç Aylıkken Alınır?

Schnauzer yavrusu en az 3 aylık olduğunda annesinden ayrılabilir. Daha erken anneden ayırmak doğru olmadığı için daha küçük hayvanları almamalıyız.

Schnauzer Sahiplenme İlanı Nereden Verilir?

Schnauzer sahiplenme ilanı bu amaç için açılan ilan sitemiz üzerinden verilebilir.

Schnauzer Satılık İlanı Nereden Verilir?

Schnauzer satılık ilanı, hayvan satış ilanı yapan internet sitemiz üzerinden verilebilir.

Schnauzer Yavrusu Satın Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Schnauzer yavrusu satın almak için hayvan barınakları, petshop ya da hayvan satış ilanı yapan internet sitemizden başvuru yapabilirsiniz.

Satılık Schnauzer Yavrusu Fiyatları Ne Kadar?

Satılık Schnauzer yavrusu fiyatları her ilanda farklılık göstermekle birlikte fiyatlar için sitemizi inceleyebilirsiniz.