KöpekPug kategorisinde 510 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

Pug

Genel olarak bir süs köpeği olarak bilinen Pug, Çin kökenli bir köpek cinsidir. Kırışık yüz hatlarının yanı sıra aynı zamanda burnunda bulunan basıklık nedeni ile farklı bir yüz hattına sahiptir. Kuyruk olarak ise genellikle sarma bir kuyruğu bulunuyor. Renk olarak ise çeşitli renklerde bu köpeğe rastlayabiliyoruz. Günümüzde satılık Pug köpek bulmak için internet siteleri önem taşıyor.

Kürkü kısa ve parlak olduğu için beslenmek için tercih edilen bir köpektir. Vücut yapısı olarak ise gelişmiş bir vücut yanı sıra köşeli hatlar ön plana çıkıyor. Küçük boylu olmasının yanı sıra oldukça çevik bir köpek cinsi olan bu köpekler beslenmek açısından da süs köpeği sınıfına giren köpekler ailesine girmektedir. Satılık Pug için internet siteleri bulunuyor.

Pug Köpek

Bu tür köpeklerin yüzlerinde kırışıklıklar olduğundan dolayı genel olarak bu tür köpeklerin gözaltlarında sorunlar oluşabiliyor. Bu tür nedenlerden dolayı bu köpeklerin yüz hatlarının sık sık temizlenmesi önem arz ediyor. Tüy bakımlarının zamanında yapılması önem arz ediyor. Ayrıca bu tür köpeklerin su ihtiyaçları diğerlerine göre daha fazla oluyor. Pug yavrusu bakımı da benzer özellikler taşıyor.

Bu tür köpeklerin bazı türlerinde nefes darlığı olduğundan dolayı nefes alıp vermenin zor olduğu zamanlarda bu tür köpeklerin fazla yorulmaması gerekiyor. Ayrıca bu tür köpekler için yaz aylarında soğutma minderi kullanılabiliyor.

Pug Köpek Fiyatları

Bu cins köpekler genellikle eğitim almaya uygun olmayan aile köpeği ismi verilen köpeklerdir. Eğitim almama nedenleri eğitim sırasında sıkılmalarıdır. Eğitim alırken sıkıldıklarından dolayı bu tür köpeklerin eğitimlerinin kısa aralıklar ile olması önem taşıyor. Aynı zamanda bu tür köpeklerin eğitim aşamasında farklı aktiviteler kullanılabiliyor. Pug sahiplendirme ile ilgili hizmet alabileceğiniz siteler bu konuda sizlere yardımcı olabiliyor.

Eğitim yönünden zayıf olan bu tür köpeklerin terbiye edilmesi açısından farklı yöntemler kullanılabiliyor. Aynı zamanda bu tür köpeklerin bakımlarının ihmal edilmemesi önem taşıyor. Günümüzde bu tür köpekler genellikle süs köpeği olarak tercih ediliyor. Aynı zamanda bu köpeklerin önemli özellikleri ile diğer köpeklerden farklılaştıkları biliniyor.

Pug Yavruları

Pug yavrularının çeşitli özellikleri bulunduğundan dolayı bu tür köpeklerin bakımlarının tam ve zamanında yapılması önem arz ediyor. Aynı zamanda bu tür köpekler 1 yaşına gelinceye kadar tüy dökebildiklerinden gereken temizliklerinin yapılması önem arz ediyor. Günümüzde bu tür köpeklerin önemli sağlık sorunlarının olmaması açısından zamanında bakımlarının yapılması önem arz ediyor.

Ülkemizde Pug fiyatları ve özellikleri ile ilgili çeşitli internet siteleri hizmet veriyor. Bu tür siteler sayesinde hızlı bir şekilde uygun köpeği bulabilirsiniz. Aynı zamanda köpeklerin bakımı konusunda bu tür sitelerden bilgi almak mümkün olabiliyor. Günümüzde farklı cins ve ırk köpekler ile ilgili nitelikli bilgi almak için internet siteleri önemli hizmetler veriyor. Siz de karar vermek için internet sitelerini tercih edebilirsiniz.

Pug Sahiplendirme Nasıl Yapılıyor?

Sitemiz aynı zamanda sizler için Pug sahiplendirme hizmeti sunuyor. Sitemiz sayesinde kolay bir şekilde ücretsiz olarak Pug sahiplendirme yapabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinde Pug sahiplendirme ile ilgili ücretli ilanlar da bulunuyor.

Ücretsiz Pug ilanı verebiliyor muyuz?

Sahiplendirme işlemlerinin sağlanabilmesi adına sizlere ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Aynı zamanda sitemiz ücretsiz ilanları sizlere sunarak kolay bir şekilde sitemizden yararlanabilmenizi sağlıyor. Sitemizden ücretsiz Pug ilanı verebilirsiniz.

Satılık Pug fiyatları ne kadardır?

Sitemizden satılık Pug almak istiyor iseniz, bu tür ilanlara bakabilirsiniz. Aynı zamanda internet sitemiz sayesinde satılık ilanlarına kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür. Günümüzde gerek sahiplendirme yapmak isteyen gerekse de bu tür ilanları takip etmek isteyenler sitemizi kullanıyor.

Pug fiyatları kimin tarafından belirleniyor?

Site olarak fiyatlar konusunda son sözü ilan sahipleri belirliyor. Bu nedenle Pug fiyatları hakkında ilan sahibi ile görüşebilirsiniz.

Pug sahiplenme ilanı nasıl veriliyor?

İnternet sitemiz sayesinde sahiplenme ilanlarını kolay bir şekilde edinebiliyorsunuz. Günümüzde birçok insan Pug sahiplenme ilanı için internet sitemizi tercih ediyor.

Sitenizde Pug yavrusu satın alma imkânı var mı?

İnternet sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde Pug yavrusu satın alma yapabilirsiniz. Sadece yavrunun 3 aylık olması yeterli.

Satılık Pug fiyatları ne kadar?

Satılık Pug fiyatları hakkında yeterli bilgi sahibi olmak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemiz satıcı ile alıcıyı bir araya getiriyor.

Pug Satılık İlanı sitenizde var mı?

Sitemizde değişik köpek cinslerinin yanı sıra Pug satılık ilanı da bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden farklı köpek cinslerine bakabilirsiniz.

Ücretsiz Pug sahiplenme mümkün mü?

Sitemizde bulunan ilanlara bakarak ücretsiz olarak ilanları görebilirsiniz. Aynı zamanda ücret istemeyen ilanlar da bulunuyor.

Pug sahiplenme fiyatları neye göre değişiyor?

Pug sahiplenme fiyatları açısından beklentilerin karşılanması adına ortalama fiyatlar geçerlidir. Günümüzde fiyatların bu şekilde ortaya konulması mümkündür.