KöpekPresa Canario kategorisinde 10 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

PRESA CANARİO

Köpek dövüşleri için özel olarak melezlenen İngiliz asıllı bu köpek ırkı oldukça dominant ve güçlü bir yapıya sahiptir. Özgüvenli duruşu ile dikkat çeken bu köpekler atletik vücuda sahip bir köpek turudur. Satılık PRESA CANARİO arayanlar bu köpeklerin çocuklu ailelere uygun olmadığını bilmesi gerekir. Dominant karaktere sahip olan bu köpekler iyi bir eğitim verilmezse saldırgan olabilirler.

PRESA CANARİO Köpeğinin Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Bu kopekler büyük kafa yapısı ve sivri kulakları ile oldukça gösterişli ve kısa tüylere sahiptir. Parlak tüyleri ve kaslı vücuduyla dikkat çeken bu ırk ortalama 40 ile 60 kilo arasındadır. Yüksekliği 60 cm ile 65 cm arasında değişir. Düzenli egzersize ve yürüyüşe ihtiyaç duyarlar. Beslenmeleri fiziksel özelliklerini koruması açısından büyük öneme sahiptir.

PRESA CANARİO Köpeğinin Bakımı Nasıl Yapılır?

PRESA CANARİO yavrusu evinize geldiği anda nasıl eğitim alırsa o yönde yetişeceği için eğitimine bebekliğinden itibaren başlanması gerekir. Tüyleri kısa olduğu için soğuğa direnci azdır. Eğer bahçede beslenecekse soğuk günler için oldukça korunaklı bir kulübe yapılmalıdır. Eğer aşırı kirlenme yoksa köpeğin 6 ayda bir yıkanması yeterlidir. 2 haftada bir tüylerinin fırçalanması da tüy dökme surecini çabuk atlatmasını sağlayacaktır. Eğer PRESA CANARİO sahiplendirme yöntemiyle alınacaksa mutlaka geçmişi araştırılmalıdır. Agresif bir şekilde eğitimle yetirildiyse bu köpeğin sahiplenilmesi tehlikeli olabilir.

PRESA CANARİO Köpeğinin Karakteristik Özellikleri Nelerdir?

Satılık PRESA CANARİO arayanlar bu ırkın tehlikeli olup olmadığını araştırıyor. Bu köpek genetik olarak dövüş köpeği olarak yetiştirildiği için saldırgan olabilir. Ama bu diğer köpeklere karşı olacaktır. Ama yine de evde beslenilmeye ve özellikle çocuklu ailelerde beslenmeye uygun bir köpek türü değildir. İyi bir disiplinle eğitilmesi gerekir.

İlk kez köpek sahiplenecek kişiler için uygun değildir. Eğer bu köpeği almak konusunda ısrarcıysanız profesyonel köpek eğitmenlerinden yardım almanız gerekecektir. Köpek ne kadar iyi huylu olarak yetişirse dışarda sizin fark etmediğiniz bir durumu yasa kişiyi tehlike olarak algılayabilir. O yüzden kesinlikle tasmasız ve ağızlığı olmadan gezdirilmemelidir.

PRESA CANARİO Köpeğinin Fiyatları

PRESA CANARİO fiyatları köpeğin aldığı eğitime, rengine, melezlik durumuna, yaşına, tüylerinin rengine göre değişkenlik gösterir. Baskın bir karakter olduğu için size patronluk taslayabilir. Bu yüzden alfa rolünü elinizden bırakmamanız gerekir. Sınırları iyi çizmeniz ve bu konuda istikrarlı davranmanız köpeğinizin size itaat etmesi açısından önemlidir. Sosyal hayata kademeli olarak sokulmalıdır. Çünkü sahibine ve aile karşı aşırı korumacıdır.

Tanımadığı kişilere çok şüpheci davranabilirler. Tecrübesiz ellerde köpek tamamen kontrolden çıkabilir. Banyo esasında kulak ve gözlerde şampuan kalmamasına dikkat edilmeli ve bol su ile durulanmalıdır. Bu köpeklerde beslenme çok önemlidir. Vücutlarının atletik yapılarının korunmasında büyük etkisi vardır. Doğru beslenmeyle köpeğinizin yaşam kalitesini artırmış ve böylece daha konforlu bir hayat sürmesine vesile olmuş olursunuz.

 

 

 

 

Satılık Presa Canario

Bir sürü köpek çeşidi arasında en fazla tercih edilen Presa Canario tarzı köpekler her zaman yapılarıyla ve özellikleriyle de sahiplerini etkiler. Bu sebeple de en fazla sahiplenilen köpekler arasında gelmektedir. Presa Canario köpek cinsleri birçok açıdan sahiplerini mutlu ederler. Ren çok da eğitilebilir olmaları her zaman dikkat edilen konulardan biridir. Görünüşleri ise vahşi ve korkutucu olmakla beraber sahiplerine sadıktırlar.

Presa Canario Köpekleri Sahiplenmek İçin Verilen Ücret Ne Kadardır?

Presa Canario köpekleri sahiplenmek istenilen ücretler evcil hayvan sahiplerinin isteğine göre değişim gösterir.

Presa Canario Yavru Satın Almak İstiyorum Fakat Kilo Ve Boyları Ne Kadar?

Presa canario yavru satın almak istediğiniz evcil hayvanın özellikleri ise, Boyları dişilerde 56-61 olmaktadır,
-Erkeklerde ise boy, 60-65 olarak belirlenir
-Kilo ise dişilerde 38- 50 olarak bilinir, erkeklerde ise 50-59 olmaktadır

Presa Canario Köpeğim Var Sahiplendirmek İstiyorum Neler Yapmam Gerekiyor?

Presa Canario sahiplendirmek istediğiniz köpeğinizi sahiplendirmek oldukça kolay .Sitemizden üye olmanız dahilinde ilan verebilirsiniz.

Presa Canario Yavrusu Satın Almak İstiyorum. Genel Özellikleri Nedir?

Presa Canario yavrusu satın almak istiyorsanız genel özellikler, Boyları dişilerde 56-61 olmaktadır,
Erkeklerde ise boy, 60-65 olarak belirlenir
Kilo ise dişilerde 38- 50 olarak bilinir, erkeklerde ise 50-59 olmaktadır
Kaplan renginde olanları da mevcuttur. Genel olarak siyah ve kahverengi olarak bulunur.

Presa Canario Sahiplendirme Fiyatları Aynı Mı?

Presa canario sahiplendirme fiyatları Değişim göstermektedir.

Presa Canario Yavrusu Alırken Bakımını Nasıl Sağlamam Gerekiyor ?

Presa Canario yavrusu oldukça hassas hayvanlardır. Soğuğa karşı dirençleri zayıftır. Bu sebeple öncelikle aşılarını yapmanız gerekli ve sonra da beslenme talimatlarına da uymak ve temizliğini sağlamak oldukça önemlidir.

Presa Canario Ücretsiz Sahiplenmem Mümkün Mü ?

Presa Canario ücretsiz Evet. Ücretsiz de sahiplenmeniz mümkündür. Her ilanda belirtilen fiyat ve ücret açıklaması farklıdır.

Presa Canario Sahiplenme İlanı Gördüm Nasıl Satın Alabilirim. Direk Sahibiyle Mi İletişime Geçmem Gerekiyor?

Presa Canario sahiplenme ilanı veren kişiyle iletişim kurabilirsiniz.