KöpekMinyatür Pinscher kategorisinde 15 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

Minyatür Pinscher

Minyatür Pinscher ırkı eski bir kökene sahiptir. Uzun yıllardır dünyada olan bu ırk, kimileri için evde besleme konusunda ideal, kimileri içinse uygun değildir. Minik bir Doberman’ı andıran görünümleri ile oldukça sevimli ve hareketli olan bu köpeklerin kendine has bir karakteri vardır. Cesaretleri ile nam salmış bu köpekler, kendilerini büyük bir köpek sanır ve bu şekilde davranır.

Ancak çoğu zaman hem kendileri hem de sahipleri için tehlikeli olan bu durum, büyük köpeklere saldırması ile beklenmedik kazaların meydana gelmesine sebep olur. Geçmişte fare avcılığı ve çiftçilik yapanların yardımcısı olarak görev yapan bu köpekler, günümüzde hem bekçi köpeği hem de aile köpeği olarak yoluna devam eder. Satılık Minyatür Pinscher ilanları ile bu köpeklere ulaşmanız mümkündür.

Minyatür Pinscher Türlerinin Genel Yapıları

Minyatür Pinscher ırkı çok fala havlayan bir ırktır. Apartman yaşamı için oldukça zorlu olan bu süreç, aşırı enerjik yapısıyla da birleştiğinde Minyatür Pinscher sahiplendirme ilanları boy gösterir. Ancak bu köpeklerin yavruluklarında eve geldikleri andan itibaren bir eğitim sürecine başlanması gerekir. Aksi halde kendi bildiğini okuyacak bu köpekler, ev içi yaşama adapte olamazlar. Çok enerjik ve av dürtüsü çok fazla olan bu köpekler, düzenli egzersize ihtiyaç duyarlar.

İlk kez köpek sahiplenecek olan ve deneyimsiz olan kişilere kesinlikle önerilmeyen bu ırk, eğitimi konusunda oldukça zorlayıcı ve inatçı olabilir. Ayrıca tek başına yaşayan insanlar için daha uygun bir köpek ırkı olacaktır. Bu köpekler yabancı insanlarla ve çocuklarla anlaşamazlar. Toleransı düşük olan bu köpekler, pek çok küçük ırkta olduğu gibi ısırma eğilimi gösterirler. Satılık Minyatür Pinscher almayı düşündüğünüzde bu detayları göz önünde bulundurmanız önerilir.

Minyatür Pinscher Nasıl Özelliklere Sahiptir?

Minyatür Pinscher ırkı, Doberman ırkı ile aynı soydan geldiği düşünülen bir ırk olsa da, atalarında herhangi bir benzerlik yoktur. Oldukça atletik ve hareketli olan bu köpeklerin, enerjisini atmasını sağlamadan apartman yaşamı için uygunluğu mümkün değildir. Enerjisini attığını düşündüğünüzde bile etrafta kendine ve eşyalara zarar verecek ihtimaller bırakmamalısınız.

Oldukça minik olan bu ırk, çok büyük bir cesarete sahiptir. Koruyucu içgüdüleri yüksek olan bu ırkın, sahiplerini koruma konusunda abartı bir istekleri bulunur. Minyatür Pinscher yavrusu aldığınızda hızlı bir şekilde eğitim ve sosyalleştirme konularının üstüne eğilmelisiniz. Oyuncu bir karakter olan bu ırk, oyunlar ve ödüller sayesinde her türlü eğitime açıktır. Saldırganlık ve hırçınlık konularında özel bir destek almanız da gerekebilir.

Minyatür Pinscher Bakımı

Minyatür Pinscher ırkı çok fazla tüy sorunu çıkarmazlar. Kısa ve normal yoğunlukta olan tüyleri sayesinde haftada bir yumuşak uçlu bir fırça ile taramanız yeterli olacaktır. Tüylerin parlaklığını sağlamak için nemli bez ile silmeniz gerekir. Enerjisini atabileceği oyunlar oynamanız ve koşular yapmanız da bu ırkın daha mutlu yaşamasını sağlar. Minyatür Pinscher fiyatları bölgeden bölgeye değişim gösterir.

Minyatür Pinscher

Küçük ebatları ile sevimli bir köpek cinsi olan bu köpeği internet sitelerinde sahiplendirme amacı ile bulabilirsiniz.

Minyatür Pinscher fiyatları ne kadardır?

Siteye göre değişmekle birlikte Minyatür Pinscher fiyatları sitemizde uygun olarak sizlere sunuluyor.

Minyatür Pinscher yavrusu özellikleri nelerdir?

Sitemizde bulunan Minyatür Pinscher yavrusu özellikleri arasında fiyat ve yaş gibi değişen unsurlar bulunmaktadır.

Minyatür Pinscher sahiplenme ilanı ücretli özellikleri nelerdir?

Sizlere sunduğumuz ücretli ilanları ile Minyatür Pinscher sahiplenme ilanı konusunda daha iyi hizmet almanızı sağlıyoruz.

Minyatür Pinscher sahiplenme için üye olmak gerekli midir?

Sitemizde sulunan Minyatür Pinscher sahiplenme ve diğer hizmetler için ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Minyatür Pinscher satılık ilanı nasıl koyulmaktadır?

Gerek ücretli gerekse de ücretsiz bir şekilde Minyatür Pinscher satılık ilanı sitemizde mümkündür.

Minyatür Pinscher sahiplenme fiyatları yüksek midir?

Minyatür Pinscher sahiplenme fiyatları aynı zamanda ücretli olmakla birlikte ücretsiz olarak sahiplenme de mümkündür.

Satılık Minyatür Pinscher yavrusu edinebilir miyim?

Satılık minyatür Pinscher yavrusu için internet sitemizi kullanabilirsiniz.

Satılık Minyatür Pinscher yavrusu fiyatları sizler tarafından mı belirleniyor?

İnternet sitesi olarak satılık Minyatür Pinscher yavrusu fiyatları konusunda fiyat belirlemiyoruz.