KöpekLabrador kategorisinde 86 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

Labrador

Newfoundland adasında bulunan bir bölgeden adını alan Labrador ırkının gerçek ismi Labrador Retrieverdir ve günümüzde oldukça popüler olan ırklar arasına girmiştir. Labrador ırkı köpekler, ülkemizde en çok tercih edilen ırklar arasında yer alır. Labrador cinsi köpek ve labrador yavrusu, rehberlik, suya düşen avı bulup getirme ve arama kurtarma gibi pek çok görevi başarı ile bitirmekte ve soğuğa karşı da aşırı derecede dayanıklı bir yapıya sahiptir. Labrador cinsi köpekler, soğuğa karşı olan aşırı dayanıklılığı nedeni ile eski dönemlerde balıkçıların denize atılan ağlarını çekmeye yardım etmeleri ile de bilinirdi.

Labrador Özellikleri

Satılık Labrador cinsi köpek arayan sayısı, bu ırkın gitgide popülerleşmesi ile artmaya başlamıştır. Labrador cinsi köpeklerin enerji düzeyleri yüksektir ve bu doğrultuda egzersiz ihtiyaçları da yüksektir. Başka köpekler ve başka hayvanlar ile iyi geçinen Labrador cinsi köpekler, çocuklarla da çok iyi anlaşmakta ve yabancılara da karşı da iyi davranışlar sergilemektedir. Zeki, Sadık ve sahibine karşı oldukça sevgi dolu olan Labrador cinsi köpeklerin kürk rengi ise genelde tek renktir ve burun yapıları da genel olarak büyüktür. Labrador cinsi köpekler, orta büyüklükte ve üçgen şeklinde bir kulak yapısına sahiptir ve kulaklarını da genellikle aşağı doğru taşımaktadır. Çok geniş yapılı baş bölgesine sahip olan Labrador cindi köpekler, sahip oldukları perdeli pati yapıları sayesinde ise yüzme konusunda herhangi bir sorun yaşamazlar.

Labrador Yavru

Satılık Labrador ya da Labrador sahiplendirme konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlerin öncelikle bu cins köpeği, evden çıkaramayacak olanların ya da sadece evde bakmak isteyenlerin sahiplenmemesi gerektiğini bilmesi gerekir.  Çünkü Labrador ırkı köpekler, yüksek enerji seviyesine sahiptir ve sürekli egzersiz yapma ihtiyacı içindedir. Tam anlamı ile duygusal bir karakter yapısına sahip olan Labrador ırkı, aynı zamanda sadık, zeki, itaatkâr ve sabırlı özelliklerine sahiptir. Labrador ırkı en çok suda oynamaktan hoşlanır ve çocuklar ile çok iyi anlaştıkları için de çocuklar için çok iyi bir oyun arkadaşıdır. Labrador ırkı insanlar ile bir arada yaşamayı sever ve aile kavramını en iyi şekilde hisseden köpek ırkıdır. Çünkü yavruyken iyi bir sosyalleşme süreci geçiremezse insanlara karşı mesafeli olabilirler.

Labrador Bakımı

Labrador fiyatları yavru ve yetişkinlik durumuna ve eğitim durumuna göre değişir. Labrador cinsi köpekler bağımsız bir yapıya sahiptir ve ortalığı kolaylıkla dağıtabilmektedir. Labrador cinsi köpek için tercih edilecek mamanın kaliteli olanlardan seçilmesi önerilmekte ve bu mama seçimi köpeğin tüy yapısı ile gelişimi konusunda önemli etkenler arasında bulunmaktadır. Tüylerini haftada bir ya da iki kez taramanız gereken Labrador cinsi köpeğin, sürekli dışarı çıkarılarak egzersiz yaptırılması gerekir. Ayrıca vücut yapılarının dayanıklılığının korunması için protein ağırlıklı kuru mamalar ile beslenmelidir.

Labrador

Bu köpek cinsi orta boy bir köpek olup, aynı zamanda rotweiler ailesinden bir köpek olarak bilinmektedir.

Labrador sahiplenme ücretli midir?

Labrador sahiplenme için internet sitemize üye olmanız yeterlidir. Bunun yanında sahiplenme ücretsizdir.

Labrador satılık ilanı nereden görebiliriz?

İnternet sitemizde bulunan ilanlar kısmından Labrador satılık ilanı bulunmaktadır. Diğer köpek cinslerini de ilanlarda görebilirsiniz.

Labrador sahiplenme fiyatları ne kadar?

Sitemizde ücretli ya da ücretsiz bir sürü Labrador sahiplenme ilanı ile kolay bir şekilde köpek sahiplenebilirsiniz.

Satılık Labrador yavrusu bulabilir miyim?

İnternet sitemizde gerek yetişkin gerekse de satılık labrador yavrusu özelliklerinde çeşitli hayvanlar bulunmaktadır.

Labrador yavrusu sahiplenme ile ilgili ilan verebilir miyim?

Labrador yavrusu sahiplenme ile ilgili internet sitemize ücretsiz ilan verebilirsiniz.

Labrador yavrusu satın alma için köpeğin yaşı önemli midir?

İnternet sitemizde bulunan ilanlara baktığınızda genellikle belirli bir olgunluğa erişmiş köpeklerin satışının yapıldığını görebilirsiniz.

Satılık Labrador yavrusu fiyatları hangi aralıktadır?

Müşterilerimiz için uygun aralıkta satış imkânı ile ilanlarımız değişiklik göstermektedir. Satılık Labrador yavrusu fiyatları için ilanlarımıza bakabilirsiniz.

Satılık Labrador fiyatları internet sitenizde yer alıyor mu?

İnternet sitemizde ücretsiz ya da ücretli satılık Labrador fiyatları ile teklif alabilirsiniz.

Labrador sahiplendirme için üye olmak gerekiyor mu?

İnternet sitemiz üzerinden Labrador sahiplendirme ilanlarını görebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ücretsiz Labrador sahiplendirme için sitenizden destek alabilir miyim?

Ücretsiz Labrador sahiplenme için internet sitemizden ilan vermeyi tercih edebilirsiniz.