KöpekHusky – Sibirya Kurdu kategorisinde 37 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

Sibirya Kurdu

Ülkemizde Sibirya Kurdu olarak bilinen HUSKY cinsi köpek ırkının en dikkat çekici özelliği mavi rengindeki gözlerdir. Canlı ve parlak gözleri görüntüsüne oldukça asil bir duruş verir. Sert bir görünüşe sahip olmasına rağmen yumuşak huylu bir ırktır. Gözlerinin renkli olması dışında dikkat çeken başka bir özelliği ise tıpkı Van kedilerinde olduğu gibi bazı HUSKY türlerinde bir gözünün renginin diğerinden farklı olması durumu vardır. Sırf bu özel durumdan dolayı bile satılık HUSKY Sibirya Kurdu fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Sibirya Kurdu Fiyatları

HUSKY’ ler atletik ve güçlü yapıda köpeklerdir. Geçmişte soğuk bölgelerde kızak çekmek için kullanılması bu özelliklerini desteklemektedir. Dünyada en çok tercih edilen HUSKY Sibirya Kurdu sahiplendirme sırasında da birincidir. Ortalama 40-50 kilogram arasında olan HUSKY’ lerin yetişkinlik dönemlerinde boyları da en fazla 55-65 cm arasında olur. Özgür ruhlu olduğundan eğitimi biraz zordur. Eğer ilk kez köpek sahipleniyorsanız eğitim için profesyonel yardım almanız önerilir. Apartman hayatına kolay adapte olamaz.

Sibirya Kurdu Yavru

Tüyleri yumuşak, parlak ve kürk görüntüsündedir. Fakat fazla tüy döker. Haftada 3 kez tüyleri fırçalanmalıdır. Günde 2 öğün yemek verilmelidir. Kürkleri oldukça kalın olduğu için köpek şampuanı konusunda veterinerinize danışmalısınız. Kulaklarını haftada 2 kez temizlemek gerekir. Tırnakları ise çabuk uzar ve ayda 2 kez kesilmesi gerekebilir.

Sıcak havayı sevmezler ve yürüyüşleri akşam saatlerinde yapılmalıdır. Eğer sıcaklığın yüksek olduğu bir şehirde yaşıyorsanız Sibirya Kurdu sahiplenmeniz önerilmez. Sıcak iklim bu köpekleri durgun ve mutsuz yapacaktır. Yaşam kalitesini de düşürecektir. Gözleri renkli olduğu için hassastır. Akıntı veya kızarıklık durumunda veterinere götürmeniz gerekir.

HUSKY Sibirya Kurdu Irkının Özellikleri

Sibirya Kurdu yalnız kalmayı sevmeyen bir ırktır. Bu yüzden uzun süreler evde olmayacaksınız mutlaka aileden birine emanet etmelisiniz. Sahiplerine aşırı bağlı oldukları HUSKY adlı filme bile konu olmuştur. Aile köpeği olmaya uyumludur ve çocuklarla iyi anlaşır. Tasma eğitimi yavruyken verilmelidir. Özgür ruhlu olduğu için başlarına buyruk davranabilirler.  HUSKY Sibirya Kurdu yavrusu sahiplenecek olanlar yavruyken itaat eğitimlerini vermelidirler.

HUSKY Sibirya Kurdu Eğitimleri

Doğası gereği çalışkan bir köpek olduğundan egzersiz ihtiyacı fazladır. Yüksek enerjili ve yürüyüşü çok seven bir ırktır. Havlama ve uluma eğilimleri yüksek olduğundan eğitimle bunun önüne geçilebilir. Oyuncu bir köpektir. Sakin ve şefkatli yapısıyla satılık HUSKY Sibirya Kurdu almak isteyenlerin tercih sebebidir. Günde en az 30 ile 60 dakika arası yürüyüşe ihtiyaçları vardır.

HUSKY Sibirya Kurdu fiyatları bu köpeğin göz renginden, aldığı eğitime, kürk renginden yaşına kadar farklı fiyatlarla bulunmaktadır. Saldırganlık ya da agresiflik eğilimleri yoktur. İtaat eğitimleri düzenli olarak verildiğinde harika bir aile dostu olurlar. Fırsat buldukça evden uzaklaşma ve gezmeye meyilleri olduğundan, disiplinli verilen eğitimle bu huylarından kurtulabilirler.

Husky (Sibirya Kurdu) Satın Almak İçin Neler Yapılması Gerekiyor?

Husky (Sibirya Kurdu) satın almak için yapılması gerekenler ise öncelikle siteye üye kayıt olarak satın almak istenilen köpek çeşidi alımı sağlanmaktadır.

Husky (Sibirya Kurdu) Sahiplendirmek İçin Sayfanızda Ücretsiz Olarak İlan Verebilir Miyim?

Husky (Sibirya Kurdu) sahiplendirmek için sayfamızda ilan verebilirsiniz ve hiçbir şekilde ücret talep edilmez.

Husky (Sibirya Kurdu) Ücretsiz Sahiplenme Sağlayabilir Miyim?

Husky (Sibirya Kurdu) ücretsiz ilan veren üyelerimiz de mevcuttur. Bu sayede ücretsiz bir şekilde gönderimi ve alımı sağlanabilmektedir.

Husky (Sibirya Kurdu) Yavru Alımı İçin Ücretler Ne Kadar?

Husky (Sibirya Kurdu) yavru alımı için ücretler değişim göstermektedir. Herkesin alım gücüne göre birçok ilan mevcuttur.

Husky (Sibirya Kurdu) Sahiplenmek Ücretleri Değişim Gösteriyor Mu?

Husky (Sibirya Kurdu) Sahiplenmek Ücretleri Değişim Gösteriyor Mu?

Husky (Sibiya Kurdu) Yavrusu Fiyatları Nelerdir?

Husky (Sibiya kurdu) yavrusu fiyatları her ila sahibi tarafından değişim gösterir.

Husky (Sibirya Kurdu) Satılık İlanı Nasıl Verilir?

Husky(Sibirya Kurdu ) satılık sitemize üye olunarak ilan verilebilir.

Husky (Sibirya Kurdu) Ücretsiz Sahiplendirme Yapılıyor Mu?

Husky (Sibirya kurdu) ücretsiz sahiplendirme ilan veren olması dahilinde yapılıyor.

Husy (Sibirya Kurdu) Satılık İlanı Vermek İstediğimde Sitenin Kar Amacı Nedir?

Husy (Sibirya kurdu) satılık ilanı verme için alınan kâr amacı yoktur.

Husky ( Sibiry Kurdu) Yavrusu Satın Alma İşlemleri Nelerdir ?

-Husky ( Sibiry kurdu) yavrusu satın alma işlemleri sadece siteye üye olarak ve belirlenen bir ücret satıcı tarafından belirtilmişse yatırılır, ücretsizse de kısa sürede sahiplenme işlemi gerçekleşir.