KediHimalayan Kedisi kategorisinde 10 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetAşı DurumuTuvalet Eğitimiİlan Türü İlan Tarihi Adres

Himalayan Kedisi

Sevimli bir kedi türü olan Himalayan kedileri insanların yalnızlıklarını önemli ölçüde giderir ve paylaşırlar. Bu kedi çeşitlerinin en önemli özellikleri arasında somurtkan aynı zamanda tatlı bir surat ifadesi yer alır. Himalayan kedileri sahiplerine oldukça sadıktır. Kendilerini koruyan sahiplerini benimseyen Himalayan kedileri farklı bir karaktere sahiptir. Asık suratı ve ince bıyıkları ile dikkat çeken bu kediler en iyi arkadaştır. Satılık Himalayan kedisi için pet shop mağazalardan destek almak mümkündür.

En İyi Dost Himalayan Kedisi

Yalnız yaşayan ve hayvan dostu olan kişiler bu yalnızlıklarını evcil hayvan edinerek giderirler. En iyi canlı dostları arasında yer alan satılık Himalayan kedisi somurtkan surat ifadesine sahip olsa dahi en iyi arkadaşlığı oluşturur. Himalayan kedilerin en dikkat çekici özellikleri arasında asık bir surata sahip olmaları vardır.

Çok hızlı bir şekilde hareket etme stiline sahip olan Himalayan kedileri eğlenceli anların yaşanmasını sağlar. Himalayan kedilerin bakımı oldukça pratik ve basittir. İnce tüylere sahip olan bu kedi çeşitleri kişilerin en iyi dostu olur. Görüntüleri ile dikkat çekmeyi başaran Himalayan kedileri yaramaz ve sevimli halleri ile hayvan severler tarafından tercih edilir.

Himalayan Kediler Nasıl Beslenir?

İki ayrı kedi ırkından oluşan Himalayan kedilerin beslenmesi de oldukça kolaydır. Himalayan kedi yavrusu beslenme şekilleri de anne kedilerde ki gibidir. Süt ile beslenen Himalayan kedileri ev ortamlarında farklı görüntülerin yaşanmasını ve eğlenceli anların yaşanmasını sağlar. Sahipleri tarafından gördükleri ilgi karşısında sevinen kediler özel beslenme tabaklarını titiz bir şekilde kullanırlar.

Evcil Canlı Seçeneklerinde Kediler

Evcil canlı seçeneklerinde kedi tercihi yapanlar kesinlikle kedi edinirler. Himalayan kedi sahiplendirme konusunda ünlü pet shop mağazaları hizmet sunar. Himalayan kedilerin bakımı her ne kadar zahmetli olsa da kişiler bu somurtkan kedilerden edinerek keyifli zaman geçirirler. Himalayan kedi çeşitleri evcil canlı grubunda yer alan bir kedi türüdür.

Uzun ve gür kürk tüylerine sahip olan bu kediler hemen hemen her gün taranmak isterler. Bakımı ve eğitimleri özeldir. Himalayan kedi sahibi olan hayvan dostları bakım ve eğitimlerinde bir hayli titiz davranmalıdır. Tuvalet ihtiyaçları için özel olarak eğitilen Himalayan kedileri pofuduk yapıya sahip olan yataklarda rahat bir şekilde uyurlar.

Çocukların En İyi Arkadaşı

Özellikle çocukların en iyi arkadaşı olan Himalayan kedi fiyatları ile ilgili pet shoplardan bilgi almak mümkündür. Yaşına ve özelliklerine göre fiyat değişikliği vardır. Çocuklarla anlaşabilen Himalayan kedileri 0 ile 3 yaş çocuk grubu için uygun olmayabilir. Bu yaş aralığındaki çocuklarda tüy alma özelliği olabildiği için çok fazla temasta bulunmamak gereklidir. Temizliği, bakımı, eğitimi ve ırkı zahmetli olan Himalayan kedileri kişilerin yalnızlıklarını gideren ve onlara arkadaşlık yapan kedi çeşitleri arasında yer alır.

 

 

Satılık Himalayan Kedisi Fiyatları Nedir?

Her firmanın alıcılarına sunduğu fiyat birbirinden farklıdır. Üstelik kedinin gelişimi ve yavru olup olmaması da fiyatları değiştirir. Satılık Himalayan kedisi fiyatları için sitemizi tercih edebilirsiniz.

Himalayan Kedisi Fiziksel Özelllikleri Nelerdir?

Hafif şişman bir yüze sahip olan Himalayan kedisi fiziksel özellikleri arasında kilolarının orta düzeyde olması yer alır. Ortalama 3-6 kg arasındadır.

Himalayan Kedisi Dış Görünüşü Ne Şekildedir?

Himalayan kedisi dış görünüşü genel olarak gür tüylere sahiptir demek mümkün. Gözleri mavidir ve yüz bölgesinde yer alan tüyler siyahtır. Yuvarlak bir yüz şekline sahiptir.

Kilogram Ağırlıkları Ne Düzeydedir?

Himalayan kedisi kilogram ağırlıkları genel itibari ile 3-6 kg arasındadır.

Himalayan Kedisi Nasıl Sahiplenir?

Himalayan kedisi sahiplenme için sahipleniyorum.com sitemizden destek alabilirsiniz. Farklı türlerde ve kilogram ağırlıklarında olan Himalayan kedilerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Himalayan Kedisi Bakımı Nasıl Yapılır?

Himalayan kedisi bakımı son derece kolaydır. Sadece biraz fazla ilgi beklerler ve çocuklarla oynamaktan çok mutlu olurlar.

Satılık Himalayan Kedisi İlanı Nasıl Verilir?

Satılık Himalayan kedisi ilanı vermek istiyorsanız sitemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Himalayan Kedisi Karakter Özellikleri Nasıldır?

Himalayan kedisi karakter özellikleri arasında sevimli ve cana yakın olmaları yer alır. Üstelik kucakta durmaktan çok hoşlanırlar.

Himalayan Kedisi Çocuklarla İlişkisi Nasıldır?

Himalayan kedisi çocuklarla ilişkisi son derece iyidir. Küçük çocuklarla keyifli vakit geçirirler.

Himalayan Kedisi Fiyatları Nasıldır?

Himalayan kedisi fiyatları çeşitli kriterlere göre değişir. Bunun için sitemizi inceleyebilirsiniz.