KediBombay Kedisi kategorisinde 10 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetAşı DurumuTuvalet Eğitimiİlan Türü İlan Tarihi Adres

Bombay Kedisi

İnsanların yalnızlıklarını gideren kedi çeşitleri arasında yer alan Bombay kedisi melez ırka sahiptir. İki farklı kedi cinsinin birleşmesiyle oluşan Bombay kedileri sevimli halleri ile dikkat çekerler. Satılık Bombay kedisi ile ilgili bilgi almak için pet shop mağazalarından hizmet alınabilir. Çok sayıda renk seçeneğine sahip olan bu kedi çeşitleri büyük ve dolgun bakışlı gözleri ile dikkat çekerler.

Farklı cool görüntüye sahip olan Bombay kedileri eğlenceli anların yaşanmasına neden olurlar. Bombay kedilerinin diğer bir ismi de siyah panterdir. Kişiler yalnızlıklarını gidermek için bombay kedisi edinebilirler.

Keskin Bakışlara Sahip Olan Bombay Kedileri

Bombay kedilerinin en dikkat çeken özellikleri arasında keskin ve etkileyici bakışlara sahip olmaları yer alır. Satılık Bombay kedisi  için pet shop marketlerden destek almak mümkündür. Sahiplerine sıkı bir dost olan bu kedi çeşitlerinin bakımı, temizliği, eğitimleri her ne kadar uğraş gerektirse de hayvan severler bu detayları göze alırlar. Evcil kedi türleri arasında yer alan Bombay kedileri sahipleri ile oldukça iyi anlaşırlar.

Sevimli Bombay Kedisinin Özellikleri

Sevimli ve cool bir görünüşe sahip olan Bombay kedisi yavrusu özellikle çocukların ilgi odağıdır. Yavru Bombay kedileri ilk doğdukları andan itibaren oldukça çekingen ve içe kapanık bir karaktere sahiptir. Ancak büyüme aşamasına geçtiklerinde bu hallerinden tabiri caizse eser kalmaz. Sevimli halleriyle dikkat çeken Bombay kedileri küçük toplarla oyun oynamayı çok severler. Sahipleri ile birlikte de top oynayan bombay kedileri ev ortamlarında keyifli anların yaşanmasına sahne oluştururlar.

Bombay Kedisi Nasıl Beslenir?

Bütün kedi çeşitlerinde olduğu gibi Bombay kedilerinin beslenmeleri de oldukça kolaydır. Yeni yavru olan Bombay kedileri süt ile beslenirken ileri yaş grubunda olan çeşitler ise kedi mamaları ile beslenirler. Bombay kedisi sahiplendirme işlemlerinde büyük pet shop mağazalarından destek alınmalıdır. Bu mağazalar kedilerin nasıl beslenmesi gerektiği konusunda kedi sahiplerine bilgi verirler. Bombay kedi çeşitlerinin beslenmeleri için sahipleri sabırla davranmalıdır. Kedi tercihlerinde Bombay cinsi seçimi yapanlar beslenme konusunda oldukça dikkatli davranırlar.

En İyi Arkadaş

Yalnız yaşayan kişiler edinecekleri evcil canlılar sayesinde rahat ederler. Kişilerin en iyi arkadaşları arasında yer alan Bombay kedileri pantere benzeyen görünümleri ile dikkat çekerler. Bombay kedi çeşitlerinin tüyleri kalın bir yapıya sahiptir. Her gün taranmak isteyen Bombay kedi çeşitleri sahiplerine asla zorluk çıkartmazlar.

Eğitimleri, beslenmeleri, temizliği, bakımı uğraş gerektiren Bombay kedisi fiyatları yaşına ve cinsine göre farklılık gösterir. Göz yapısı yuvarlak ve dairesel olan Bombay kedilerinin patileri de yuvarlak bir yapıya sahiptir. Evcil hayvan severler her zaman Bombay kedi tercihi yaparak yalnızlıklarını giderirler. Her zemin üzerinde uyuyabilen ve oyunlar yaratan Bombay kedileri evcil kedi grubu arasında yer alır. Bu tarz kedi türleri tuvalet alışkanlığını kısa sürede kavrama yeteneğine sahiptir.

 

Satılık Bombay Kedisi Yavrusu Fiyatları Nasıldır?

Satılık Bombay kedisi yavrusu birçok sitede verilen ilanlara göre değişmektedir. Sitemiz ücretsiz olarak evcil hayvan sahiplenmeniz de aracı olarak görev yapmaktadır.

Bombay Kedisinin Karakter Özellikleri Nasıldır?

Bombay kedisinin karakter özellikleri çekingen ve içe kapanıktır. Fakat yaşadığı alana uyum sağladığı sürece sevgi dolu bir evcil hayvandır.

Bombay Kedisi Kaç Kilogramdır?

Bombay kedisi yetişkinlik dönemlerinde ortalama 6 ile 12 kilogram arasında değişir.

Satılık Bombay Kedisi İlanı Ne Zaman Verebilirim?

Kendinize ait kedi ve yavrularınızı satılık Bombay kedisi ilanı adı altında vermek için kedinin 3 ayı doldurmasını beklemeniz gerekir. Bu süre zarfında sitemizden ilan oluşturabilirsiniz.

Bombay Kedisinin Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Siyah görünüme sahip olan Bombay kedisinin fiziksel özellikleri tüyleri kısa ve parlak olması ile birlikte pantere benzetilir.

Nasıl Bombay Kedisi Sahiplenebilirim?

Bombay kedisi sahiplenmek için belirli sitelerde verilen ücretli ya da ücretsiz ilanları takip edebilirsiniz. Sitemizde ücretsiz evcil hayvan sahiplenme imkanı bulunmaktadır.

Bombay Kedisinin Yaşam Süresi Ne Kadardır?

En uzun yaşayan kedi ırkı arasında bulunan Bombay kedisinin yaşam süresi 15 ila 20 yıl arasında değişmektedir.

Ücretsiz Bombay Kedisi İlanı Nerededir?

Ücretsiz Bombay kedisi ilanlarını sitemiz aracılığı ile bulabilir ve evcil hayvan sahibi olabilirsiniz.

Bombay Kedisinin Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Tüyleri kısa ve parlak olduğu için Bombay kedisinin bakımı oldukça kolaydır. Haftada bir iki kez düzenli olarak tarandığı zaman tertemiz bir şekilde bakılabilir.

Yavru Bombay Kedisi Fiyatları?

Her site kendi içerisinde ücretli ya da ücretsiz olarak ilan vermeye verdiği için yavru Bombay kedisi fiyatları değişmektedir.