SOKAĞA BIRAKILMIŞ, EV KEDİSİ HAMİLE DİŞİ SCOTTISH FOLD

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 881
İlan Tarihi 12 Eylül 2022
Yaşı 2
Cinsiyeti Dişi
İlan Türü Sahiplendirme
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var
 

1.5-2 yaşlarında dişi melez Scottish Fold. Kedimiz hamile, iç parazit aşısı yaptırmak için veterinere götürdüğümüzde öğrendik. Sokağa atılmış, sahibinin bırakıp gittiğini etraftaki insanlar görmüş. Ev kedisi olduğu için dışarıda yaşamaya uygun değil. Çok uysal ve sakin bir kedi. İnsanlarla çok iyi anlaşıyor fakat diğer sokak kedileri tarafından tartaklanıyor, kendini savunmakta zorluk çekiyor. Oldukça cana yakın, kucakta oturmaktan çok hoşlanıyor. Tuvalet eğitimi var, kendini sürekli temizleyen bir kedi.

Kendi imkanlarımızla sokakta besliyoruz, veterinere götürülüp iç parazit aşısı da yaptırıldı fakat sokakta yaşamaya uygun bir kedi değil, acilen mutlu ve sağlıklı olacağı bir yuva bulmak istiyoruz, ilgilenenler lütfen iletişimem geçsin.

Yorumlar
205 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.