İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Sarman Acil Ücretsiz Yavru Kedi Sahiplendirme

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 743
İlan Tarihi 16 Mart 2022
Yaşı 6 - 12 Aylık
Cinsiyeti Dişi
İlan Türü Sahiplendirme
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var

Sarman Acil Ücretsiz Yavru Kedi Sahiplendirme. Nisan ayında kapımın önünde hamile olduğu için eve aldığım ve 2 gün içinde doğum yapan güzel kedinin 5 yavrusundan sadece 2 tanesi kaldı. Bugüne kadar anne sütüyle ve şefkatiyle evde büyüdüler. Aşılarını ve veteriner kontrollerini tamamladım. Sadece sahiplenecek kişi karnesi çıkartacak. 1 dişi tekir, bir de sarı erkek yavrumuz var. 3 kediye bakmam ne yazık ki imkansız evim ve gelirim buna müsait değil.  Onları sokağa da bırakamam barınağa da göndermek asla istemiyorum. Onları çok sevecek ve ömürlük yuva olacak meleklerini arıyoruz. İlgilenenler benimle iletişime geçebilir. Dilerseniz uygun bir gün gelip görebilir, sevgi dolu yavrularımızla bağ kurarak da sahiplenebilirsiniz.

Yorumlar
520 kez görüntülendi.

Cep

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.