KöpekSt Bernard kategorisinde 10 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı YaşCinsiyetİlan Türü İlan Tarihi Adres

St Bernard

Satılık St Bernard köpeği esas olarak büyük boyutlarda bir köpek olarak biliniyor. Boyları yaklaşık olarak 70 cm olarak bilinen bu köpek cinsinin ağırlık olarak 70 kg’a kadar çıktığı biliniyor. Günümüzde bu tür özellikleri ile önemli bir köpek olarak biliniyor. Ortalama olarak 8 ile 10 yıl arasında bir ömürleri oluyor.

Satılık St Bernard karakter olarak yavaş hareket eden ve uysal bir görünümü bulunan bir köpek cinsi olarak öne çıkıyor. İtaatkâr bir köpek cinsi olan bu köpeğin aynı zamanda çok salyalı olması bilinen en kötü özelliği olarak ön plana çıkıyor. Kafası ve üst kısmı büyüktür. Ortalama ağırlıkları 150 kg kadar olabiliyor.

St Bernard Yavrusunun Eğitimi

St Bernard yavrusu eğitim sırasında ilk olarak tasmayı çekmemesi öğretilmelidir. Çünkü genellikle ilerleyen aşamalarda bu köpeklerin boyutları arttığı için tasmayı çekmesi sorunlara yol açabiliyor. Aynı zamanda bu köpek cinsi inatçı olduğundan dolayı eğitimi sırasında sabırlı olmak gerekebiliyor. Günümüzde eğitim aşamasında hizmet veren çeşitli eğitim merkezleri bulunuyor. Bu konuda yardım alabilmek için bu tür merkezlerden yardım alabilirsiniz.

St Bernard Bakım Süreçleri

Bakım için genellikle tüy bakımlarının haftalık yapılması gerekiyor. Aynı zamanda bu tür bakımların düzenli olarak haftalık yapılması önem arz ediyor. Sürekli banyo yaptırmak yerine ihtiyaç duyulduğunda banyo yaptırmak gerekiyor. Aynı zamanda kulak bakımlarının yapılması ve göz enfeksiyonlarına karşı da gereken korumaların sağlanması önem arz ediyor.

St Bernard sahiplendirme işlemleri ile bu tür köpeklere sahip olabilirsiniz. Günümüzde bu tür köpeklerin internet üzerinden temini mümkün olabiliyor. Çeşitli merkezler aracılığı ile gerek bakım gerekse de çeşitli özelliklerin ön plana çıkması mümkün olabiliyor.

St Bernard Karakteristik Özellikleri

Temel özellikleri arasında bu tür köpeklerin iyi huylu ve arkadaş canlısı olması geliyor. Aynı zamanda bu köpeklerin tehlike altında içgüdüsel olarak koruma sağlaması da yine öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor. Vefalı bir köpek olan bu köpeklerin aynı zamanda salya akıtma gibi bir özellikleri bulunuyor.

Çok fazla enerji ihtiyacı hissetmeyen bu köpeklerin egzersiz olarak da fazla egzersiz yaptırmaya ihtiyaçları bulunmuyor. Çok iyi oyuncu olmalarının yanı sıra aynı zamanda bu tür köpeklerin eğitimleri açısından önemli özellikleri bulunuyor. Çocuklar ile iyi bir şekilde anlaşabilen bu köpeklerin aynı zamanda koruma özellikleri öne çıkıyor.

St Bernard Köpekleri Neden Tercih Edilir?

St Bernard fiyatları ise genellikle internet ortamında ortalama fiyatlar ile sunuluyor. Genel karakteristik özellikleri açısından bu tür köpeklerin tercih edildiği biliniyor. Aynı zamanda köpeklerin bakımları gibi özellikleri açısından da bu tür köpeklerin tercih edildiği öne çıkıyor. Ülkemizde eğitilebilir olma özellikleri nedeni ile tercih edilen bu köpek cinsinin aynı zamanda koruma amaçlı kullanımı da mümkün olabiliyor. Birçok farklı fiyatın yanı sıra secere gibi bilgiler nedeni ile fiyatların değişebildiği görülüyor. Birçok insan bu köpek cinsini beğeniyor.

Saint Bernard Sahiplendirme İçin Nereye İlan Vermeliyim?

Saint Bernard sahiplendirme İçin sahiplendirmeye teşvik için kurulan internet sitemize üye olarak ilan verebilirsiniz.

Ücretsiz Saint Bernard Sahiplenmek İçin Ne Yapmalıyım?

Ücretsiz Saint Bernard sahiplenme için, ücretsiz sahiplendirme internet sitemize başvuruda bulunabilir yada hayvan barınaklarında aradığınız köpeği bulabilirsiniz.

Satılık Saint Bernard Nereden Bulabilirim?

Satılık Saint Bernard bulmak oldukça kolaydır. Hayvan satışı yapan internet sitemizden ya da petshop’lardan bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Saint Bernard Fiyatları Ne Kadar?

Saint Bernard fiyatları köpeğin rengi ve şeceresine göre değişiklik gösterir. Safkan bir Saint Bernard fiyatı daha yüksektir. Güncel fiyat ortalamanın üzerinde farklı fiyatlar arasında değişir.

Saint Bernard Yavrusu Kaç Aylıkken Alınır?

Saint Bernard yavrusu veterinerlerin önerilerine göre en az 3 aylıkken alınır. Daha evvel annesinden ayırmamak köpek psikolojisi açısından daha iyi olacaktır.

Saint Bernard Sahiplenme İlanı Verebilir miyim?

Saint Bernard sahiplenme ilanını ilgili sitemize verebilir ve kısa sürede hayvan sahiplenebilirsiniz.

Saint Bernard Sahiplenmek İçin Para Öder miyiz?

Saint Bernard sahiplenmek için genelde para ödenir fakat ücretsiz ilanlarda mevcuttur.

Satılık Saint Bernard Yavrusu Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Satılık Saint Bernard yavrusu almak için barınak, petshop veya hayvan satan ilanlara bakarak internet sitemizden başvuru yapabilirsiniz.

Satılık Saint Bernard yavrusu fiyatları ne kadar?

Satılık Saint Bernard yavrusu fiyatları renk ve şeceresine göre değişir. Genel fiyatları diğer köpek cinslerine göre yüksektir.

Saint Bernard yavrusu Sahiplenmek İçin Ne Yapmalıyım?

Saint Bernard yavrusu sahiplenmek için gerekli evraklar ile birlikte hayvanı alacağınız yere giderek işlemlerinizi tamamlayabilir ve hayvanı sahiplenebilirsiniz.