İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

SİLVER TOY POODLE ANNE ALTI

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 12244
İlan Tarihi 25 Mayıs 2023
Yaşı 2 Aylık
Cinsiyeti Her İkiside
İlan Türü Görüşülür
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var
10 Nisan doğumlu olan TOY POODLE yavrularımızın annesi Apricot Toy Poodle, babası ise Silver Toy Poodle'dır. Yavrularımız şimdi anne sütü almaktadır ve biz evimizde hijyenik ve özenle yetiştiriyoruz. Bağışıklıklarını güçlendirmek ve ömür boyu sağlıklı olmalarını sağlamak için yurtdışından getirdiğimiz vitaminleri de ekstra olarak veriyoruz. Ayrıca, iç parazit ve dış parazit uygulamalarını da yaparak yavrularımızı yeni ailelerine teslim ediyoruz. Ayrıca, büyüdükçe tüylerinin GÜMÜŞ renginde ve en nadir renkte olacağı için siyah renginin en güzel yanı da budur. İstanbul'daki evimize isterseniz gelebilir, yavrularımızı yakından görme fırsatı da bulabilirsiniz.
Yorumlar
92 kez görüntülendi.

Ücretsiz Sahiplenme

Üyelik tarihi: 2 Mayıs 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.