İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Show kalite toy poodle yavruları

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 30598
İlan Tarihi 26 Mayıs 2023
Yaşı 2 Aylık
Cinsiyeti Her İkiside
İlan Türü Görüşülür
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var
Tüm yavrularımız ilk alındıklarında test edilmiş ve ilk aşıları, parazit tedavileri ve mikroçipleri yapılmıştır. Aşı karnelerindeki işlemler teslimat için hazırdır. Anlaşma sağlandığı takdirde, şehir içi ve şehirler arası teslimatlar seçeneği vardır. Elimizde mevcut olan çoğu ırk türünün yanı sıra, özel siparişlerinizi de karşılayabiliriz. Daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yavrularımızı sahiplenmeden önce, ırk uzmanı arkadaşlarımızdan bilgi alabilir ve daha doğru bir karar verebilirsiniz. Görmek için yerimize gelmeniz yeterlidir, herhangi bir satın alma zorunluluğu yoktur.
Yorumlar
112 kez görüntülendi.

Ücretsiz Sahiplenme

Üyelik tarihi: 2 Mayıs 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.