İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

ŞECERELİ DİŞİ YAVRUM -KEDİLİBABA RAG.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 736
İlan Tarihi 16 Mart 2022
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyeti Dişi
İlan Türü Sahiplendirme
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var

Merhaba,

Sadece 1 adet dişi yavrum kalmıştır.

Secereli kedilerimin yavruları Şecereli olarak sahiplendirilecektir. Baba kedi yurtdıiından gelmiş olup DNA testi dahi mevcuttur. Soyunda birçok uluslarası şampiyon Ragdoll mevcuttur.

Kedilibaba RagdollCat iki ayrı uluslarası federasyona üye ve bu federasyon kuralları çerçevesinde en iyi şartlar ve koşullar altında yavru yetiştirip sahiplendirmektedir.

Yavrular 1 ocak doğumlu olup 3 aylık olduklarında, parazit - karma aşıları yapılmış ve pasaportuna işlenmiş olarak ,taşıma çantası, küçük bir oyuncak ve az bir miktar maması ile teslim edileceklerdir. Şecereli de yanında verilecektir. Yerimizden alınması durumunda son veteriner kontrolü gözünüzün önünde yapılacaktır. Kedilerim tüm dünyaca kabul görmüş en kaliteli aşı ve mamalar ile aile içerisinde çocuklara alışkın olarak sosyal bir şekilde yetiştirilmektedir.

Ragdoll ırkı henüz ülkemizde çok tanınmasa da, dünyadaki en popüler 5 ırktan biridir. Bunun sebebleri masmavi gözleri, ipeksi az dökülen tüyleri, kucak kedisi olmaları, en zeki ve eğitilebilir kedi ırkı olmaları ve asla kasten ısırmama ve tırmalamamaları gibi karakter özellikleridir.

Detaylı bilgi için lütfen arayak ulaşın. İletişime geçmeden önce yavrularım için yukarıda sağlamış olduğum emek ve özveriyi göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum. Yukarıdaki bahsetmiş olduğum ırk özellikleri sizin için bir ihtiyaç değilse lütfen sokaktan 1 can kurtarın.

NOT: Çok yazıp başkalarını kötüleyenlerden lütfen uzak durun. İlan ismi ile kendi ismi,ilan adresi ile teslim adresi farklı olan kişilerden uzak durun. Her kimden sahiplenecek olursanız olun anne altından farklı zamanlarda fotoğraf isteyin. Mümkünse yavrunuzu anne altında yanında görün ya da görüntülü arama talep edin. Bunlardan imtina edenlerden kaçının. Resimlerde gördügünüz kupa ve madalyalara aldanmayın. Unutmayın yurtdışından kedi getirmek marifet değidir. Az bir ingilizce ve parası olan herkes bunu yapabiir. Derneklerin düzenlediği yarışmalarda cins kedileriniz boy gösterebilir. Tıpkı benimde yaptığım gibi. Bu yarışmalarda kimsenin gönlü kalmasın diye her katılımcıya ödül, kupa, madalya verilir..Asıl önemli olan yavruları en iyi ve sağlıklı şartlarda sosyal olarak yetiştirebilmektir. Kedilibaba RagdollCat bunu ilke edinmiştir.

Sosyal medyadan da bizi takip edebilirsiniz.

İlginize teşekkür eder, patili günler dilerim.

Yorumlar
855 kez görüntülendi.

Cep

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.