İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

SAFKAN RAGDOLL BEBEKLER

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 822
İlan Tarihi 10 Mayıs 2022
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyeti Dişi&Erkek
İlan Türü Görüşülür
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Var

ANNE VE BABA YURTDIŞINDAN GETİRİLDİLER.DÜNYADA Kİ  EN KÖKLÜ VERİTABANI BULUNAN ( WORLD CAT FEDERATİON ) DA KAYITLI, ULUSLARARASI SAFKANLIK BELGELERİ VARDIR. TÜRKİYE’DE Kİ, KEDİ GÜZELLİK YARIŞMALARINDAN ŞAMPİYONLUKLARI VE 4 FARKLI YABANCI HAKEM TARAFINDAN ÖDÜLLERİ VARDIR. DÜZENLİ OLARAK YARIŞMALARA KATILIYORLAR. DERECELİ,KUPALI, DERNEK KAYITLI ANNE VE BABANIN SHOW CLASS BEBEKLERİDİR.ANNE BABA SON DERECE GÜZELDİR. DİKKAT!!! MAALESEF Kİ ÜLKEMİZDE KIRMA YANİ MELEZ OLAN BAŞKA KEDİLERİ, SANKİ RAGDOLLMUŞ GİBİ, SAHTE BELGELERLE SAHİPLENDİRMEYE ÇALIŞAN ÇOK FAZLA PROFİL VAR. SAHTE BELGELERE DİKKAT EDİNİZ!! BEBEĞİ SAHİPLENMEDEN ÖNCE MUTLAKA, ANNE VE BABANIN SAFKANLIK BELGESİNİ GÖRMEK İSTEYİN VE BELGENİN SAHTE OLMADIĞINDAN EMİN OLUN! ÇÜNKÜ DÜNYADA GÜZEL HUYLARI YÜZÜNDEN TERCİH EDİLEN VE ÇOK DEĞERLİ OLAN BU IRK, EĞER MELEZ OLURSA, RAGDOLL IRKININ TAŞIDIĞI VE ONU DEĞERLİ KILAN ÖZELLİKLERİNİ GÖREMEYECEKSİNİZ. BEBEKLERİMİN SORUMLULUĞUNU BİR ÖMÜR BOYU TAŞIYACAK İYİ AİLELERE TESLİM EDİLMELERİ ÇOK ÖNEMLİDİR. BEBEĞİMİZ SAHİPLENDİRİLDİKTEN SONRA DÜZENLİ OLARAK TAKİBİ YAPILACAKTIR. MUTLU GÜNLER DİLERİM. 

Yorumlar
2303 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.