İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No 668
İlan Tarihi 16 Mart 2022
Yaşı 3 - 6 Aylık
Cinsiyeti Erkek
İlan Türü Sahiplendirme
Aşı Durumu Yapılmadı
Tuvalet Eğitimi Var

Duman 4 aydır bizimle yaşıyor. Kedimiz ne yazık ki yanlış ellerdeydi ve 1 aylık iyileştirme sürecinden sonra kendine gelebildi. Şu an çok sağlıklı ve kısır.
Kendiniz kucağınza alırsanız çok heyecanlanıyor ama siz zaten bir yerde oturuyorsanız hemen kendini sevdirmeye geliyor. Sizi çok severse peşinizden ayrılmaz. Dışarıyı sevip sevmediğini bilmiyoruz. Bizim evden hiç kaçmaya çalışmadı. Oyuncaklarla kendi kendine oynamaz ama siz onla oynarsanız çıldırır. Lazerle oynamaktan çok zevk alıyor ve onun bir lazer oldğunu biliyor :D.Gece sizle uyumaya bayılıyor. Yapma diyince yaptığı şeyi yapmayı bırakır çok akıllı bir kedi. Karnesi mevcut. Yaş mamayı çok seviyormuş gibi yapıyor ama çok yemiyor genelde kuru mama yiyor.

Öğrenci olduğumuz için sadece kısırlaştırma ameliyatı ve iyileşme sürecindeki ilaç paralarını talep ediyoruz. 

Yorumlar
396 kez görüntülendi.

Cep

Güvenlik İpuçları

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • Sitemizde asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, telif hakları, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemiz bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.